Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

mercedes benz w123 ogłoszenia Samocholand.pl

mercedes benz w123

Samochód osobowy marki Mercedes Benz W123 to pojazd zaliczany do grona aut klasy średniej-wyższej. Model ten jest autem premium, który posiada bardzo przestronne wnętrze pozwalające na przewożenie nawet 5 osób. W związku z tym opisywane auto jest samochodem możliwym do użytkowania jako pojazd o charakterze rodzinnym. Jest to jeden z kultowych modeli Mercedesa popularnie nazywany Beczką. W pojeździe tym zapewniony jest wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Jest to więc idealny wybór dla osób poszukujących najlepszego samochodu zapewniającego bardzo dobre warunki dla siebie oraz swoich rodzin.


Prezentowany samochód osobowy Mercedes Benz W123 był produkowany w latach 1976-1986, więc teraz jest to auto, którym głównie interesują się miłośnicy pojazdów zabytkowych. Opisywany pojazd był produkowany jako 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowe kombi lub 2-drzwiowe coupe. Solidna konstrukcja tego auta zapewnia mu ochronę przed negatywnymi czynnikami oraz uszkodzeniami o charakterze mechanicznym.


Mercedes Benz W123 to model, w którym zastosowano napęd na tylną oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy automatycznych skrzyń biegów posiadających 3 lub 4 przełożenia. Dostępne były również wersje ze skrzyniami manualnymi posiadającymi 4 lub 5 przełożeń. Za napędzanie tych aut odpowiadały jednostki napędowe o pojemności 2.0-2.8 litra w wersji benzynowej. Oprócz tego oferowane były modele z silnikami o pojemności 2.0-3.0 litra w wersji wysokoprężnej. Wśród nich były dostępne bardziej oszczędne, a także bardziej dynamiczne jednostki napędowe.

Tagi: Mercedes Benz W123 ogłoszenia, samochody Mercedes Benz W123, sprzedam Mercedes Benz W123, kupię Mercedes Benz W123, nie Mercedes Benz W123 allegro, nie Mercedes Benz W123 olx, nie Mercedes Benz W123 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt