Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

mercedes benz klasa c ogłoszenia Samocholand.pl

mercedes benz klasa c

Samochód osobowy marki Mercedes-Benz klasy C jest zaliczany do grona pojazdów zaliczanych do tak zwanego segmentu D. Innymi słowy są to przestronne auta klasy średniej, w których istnieje możliwość pomieszczenia 5 osób w komfortowych warunkach bez niedogodności, ciasnoty oraz innych problemów. W aucie zastosowane zostało wyposażenie zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy i dzięki temu prezentowany model może być użytkowany jako samochód o charakterze rodzinnym. Został on wyprodukowany z myślą o osobach, które poszukują bardzo trwałego i jednocześnie dynamicznego auta dla siebie oraz swoich rodzin. Jazda jest przyjemna i bezproblemowa nawet w przypadku pokonywania dalekich dystansów.


Prezentowany pojazd Mercedes-Benz klasy C jest produkowany od 1993 roku. Do tej pory wyprodukowano cztery generacje tego modelu. Pierwsza z nich powstawała w latach 1993-2001, druga w latach 2000-2006, trzecia w latach 2007-2014, a czwarta jest produkowana od 2014 roku. Wersje te różnią się od siebie wyglądem, a ich modernizacje obejmowały różne technologie i elementy wyposażenia, dzięki którym samochód spełniał nawet bardzo rygorystyczne oczekiwania użytkowników.


Najnowsza generacja Mercedes-Benz klasy C znana pod nazwą W205 jest produkowana od 2014 roku. Jest to 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi wyposażone w bardzo bogaty sprzęt, dzięki któremu jazda na krótkich oraz długich dystansach jest szybka, komfortowa i bezpieczna. Auto dysponuje napędem na tylną oś, a moc jest na nią przenoszona przez manualną skrzynię biegów posiadającą 6 przełożeń lub przez 7-biegowy automat. Silniki benzynowe o pojemności 1.6 oraz 2.0 litra zapewniają moc na poziomie 156-183 koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie o pojemności 2.2 litra zapewniają z kolei moc 170 koni mechanicznych.

Tagi: Mercedes Benz Klasa C ogłoszenia, samochody Mercedes Benz Klasa C, sprzedam Mercedes Benz Klasa C, kupię Mercedes Benz Klasa C, nie Mercedes Benz Klasa C allegro, nie Mercedes Benz Klasa C olx, nie Mercedes Benz Klasa C otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt