Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

mercedes benz gl ogłoszenia Samocholand.pl

mercedes benz gl

Samochód osobowy marki Mercedes-Benz GL to pojazd zaliczany do grona aut sportowo użytkowych. Jest to więc tak zwany SUV charakteryzujący się przestronnym wnętrzem umożliwiającym przewożenie 5, a nawet 7 osób. Innymi słowy można stwierdzić, że opisywane auto może być użytkowane jako samochód rodzinny zapewniający bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy nawet w przypadku pokonywania długich dystansów. Warto wspomnieć, że prezentowane auto zostało wyprodukowane z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie bardzo komfortowego i bezpiecznego auta przeznaczonego do jazdy w długich trasach, a także radzącego sobie dobrze z drogami polnymi oraz trasami terenowymi o średnim i umiarkowanym stopniu trudności.


Pierwsza generacja Mercedes GL znana pod nazwą X164 była produkowana od 2006 do 2012 roku. Tak jak w przypadku drugiej generacji, model ten posiada solidną konstrukcję, dzięki której auto jest odporne na obciążenia i przeciążenia generowane przez dużą liczbę pasażerów oraz przez jazdę w trasach terenowych. Prezentowane auto posiada napęd 4 MATIC, na który moc jest przenoszona przez 7-biegową skrzynię automatyczną. Ten 5-drzwiowy SUV posiada silniki benzynowe oraz wysokoprężne. Zakres ich pojemności to poziom 3.0-5.5 litra. Zapewniają one moc 211-388 koni mechanicznych.


Druga generacja Mercedes GL jest produkowana od 2012 roku. Jest to również 5-drzwiowy SUV z napędem takim samym jak w wersji pierwszej oraz z 7-biegową skrzynią automatyczną lub G-Tronic. Silniki benzynowe i dieslowskie o pojemności 3.0-5.5 litra zapewniają moc na poziomie 258-544 koni mechanicznych.

Tagi: Mercedes Benz GL ogłoszenia, samochody Mercedes Benz GL, sprzedam Mercedes Benz GL, kupię Mercedes Benz GL, nie Mercedes Benz GL allegro, nie Mercedes Benz GL olx, nie Mercedes Benz GL otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt