Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

mazda xedos ogłoszenia Samocholand.pl

mazda xedos

Samochód osobowy marki Mazda Xedos to pojazd mechaniczny zaliczany do grona aut segmentu D. Jest to więc auto klasy średniej, które charakteryzuje się przestronnym wnętrzem mogącym pomieścić nawet 5 osób. Dzięki temu pojazd może spełniać wymagania auta rodzinnego przystosowanego do zapewniania wysokiego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy nie tylko na krótkich, ale również na dłuższych dystansach. Warto dodać, że nawet bardzo długa jazda nie będzie nudna i męcząca dzięki temu, że w aucie zastosowano wiele różnych elementów wyposażenia.


Opisywany model Mazda Xedos produkowano w latach 1992-1999 jako 4-drzwiowy sedan. W modelu tym zastosowano bogate wyposażenie obejmujące elementy, takie jak ABS, poduszka powietrzna, elektryczne szyby, szyberdach elektryczny, klimatyzacja, tempomat, podgrzewane fotele z przodu, itp. Dzięki tym oraz innym elementom wyposażenia zastosowanym w prezentowanym pojeździe zapewniono użytkownikom bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Prezentowane auto Mazda Xedos to samochód, w którym zastosowano napęd na przednie koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowej przekładni automatycznej. W samochodzie tym można zapewnić wygodną i bezpieczną jazdę dla 5 osób. Warto zaznaczyć, że w takim modelu zastosowano jednostki napędowe o pojemności 1.6 oraz 2.0 litra, które charakteryzują się mocą na poziomie 108-115 koni mechanicznych (silnik 1.6) oraz 140-144 koni mechanicznych (silnik 2.0). Jest to więc bardzo dynamiczny pojazd.

Tagi: Mazda Xedos ogłoszenia, samochody Mazda Xedos, sprzedam Mazda Xedos, kupię Mazda Xedos, nie Mazda Xedos allegro, nie Mazda Xedos olx, nie Mazda Xedos otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt