Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

mazda mpv ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Mazda
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  205000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  135 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Skrzynia:
  manualna

mazda mpv

Mazda MPV to jeden z modeli japońskich minivanów. Skrót MPV oznacza "Multi Purpose Vehicle" czyli po polsku "Pojazd Wielozadaniowy". Jest to więc auto posiadające przestronne wnętrze, w którym można przewozić nawet 7 osób. Oznacza to, że auto takie może spełniać zadania samochodu rodzinnego, a także może być wykorzystywane w sposób komercyjny, jako taksówki czy też auta wykorzystywane przez firmy trudniące się krajowym oraz międzynarodowym przewozem pasażerów. Pojazd stworzono z myślą o osobach, które często przewożą większe grupy ludzi na dłuższych dystansach. Spełnia on wymagania użytkowników, którym zależy na dynamice, komforcie, a także bezpieczeństwie jazdy.


Bardzo ważną cechą charakterystyczną opisywanego modelu samochodu Mazda MPV jest nie tylko przestronne wnętrze, ale również bardzo solidna konstrukcja, dzięki której pojazd nie ulegnie uszkodzeniu oraz zapewnia wydajną jazdę w przypadku pełnego obciążenia generowanego przez 7 osób i bagaże. W aucie zastosowano różne nowoczesne systemy odpowiadające za zapewnienie najwyższego poziomu wygody oraz bezpieczeństwa jazdy.


Aktualnie od 2006 roku jest produkowana trzecia generacja modelu Mazda MPV. Jest to samochód, w którym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiada skrzynia automatyczna posiadająca 4, 5 lub 6 przełożeń. Ten 4-drzwiowy van jest wyposażony w silniki o pojemności 2.3 litra, które zapewniają bardzo dobre osiągi. Dzięki nim auto jest w stanie radzić sobie z dużymi obciążeniami oraz pozwala na szybkie i dynamiczne pokonywanie dalekich dystansów.

Tagi: Mazda MPV ogłoszenia, samochody Mazda MPV, sprzedam Mazda MPV, kupię Mazda MPV, nie Mazda MPV allegro, nie Mazda MPV olx, nie Mazda MPV otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt