Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

maserati granturismo

Jaka jest historia marki maserati granturismo?

Maserati GranTurismo to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów sportowych typu grand tourer. Są to więc auta przystosowane do dalekich dystansów oraz charakteryzujące się bardzo dobrymi osiągami, dzięki którym takie trasy są pokonywane w stosunkowo krótkim czasie. Oczywiście osiągi tego auta są zbliżone do tych generowanych przez pojazdy sportowe biorące udział w wyścigach. Bogate wyposażenie tego modelu z kolei pozwala na zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu auto zostało dopuszczone do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego.


Opisywany samochód Maserati GranTurismo jest produkowany od 2007 roku aż po dziś dzień. W modelu tym zastosowano wiele innowacyjnych technologii, dzięki którym auto prowadzi się stabilnie, komfortowo i bezpiecznie nawet w przypadku osiągania dużych prędkości. Pojazd ten jest oczywiście odporny na przeciążenia generowane przez takie prędkości.


W prezentowanym modelu Maserati GranTurismo zastosowano napęd na tylną oś, na który moc jest przenoszona przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń lub skrzyni półautomatycznej. W samochodzie tym zastosowano duże silniki o pojemności 4.2 litra oraz mocy 405 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna przy takiej jednostce napędowej to poziom 285 kilometrów na godzinę. Mocniejsza wersja Maserati GranTurismo S jest wyposażona w silnik 4.7 litra o mocy 440 koni mechanicznych oraz prędkości 295 kilometrów na godzinę. Jak widać takie silniki zapewniają bardzo sportowe osiągi i umożliwiają agresywną jazdę.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu maserati granturismo?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Maserati GranTurismo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Maserati GranTurismo
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt