Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

maserati grancabrio ogłoszenia Samocholand.pl

maserati grancabrio

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Maserati GranCabrio to model włoskiego pojazdu sportowego typu Grand Tourer. Oznacza to, że auto takie generuje wysokie osiągi takie jak w pojazdach wyczynowych biorących udział w wyścigach. Jednocześnie posiada ono wyposażenie, które umożliwia zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy, dzięki któremu pojazd jest dopuszczony do użytkowania w normalnym ruchu drogowym poza torami wyścigowymi. Bogate wyposażenie umożliwia komfortowe pokonywanie nawet bardzo długich dystansów. Samochód ten wyprodukowano głównie dla bogatych osób ceniących sobie bardzo dobre przyspieszenie, wysoką prędkość oraz możliwość agresywnej, sportowej jazdy na dużej trasie.


Opisywany samochód Maserati GranCabrio jest produkowany od 2010 roku jako 2-drzwiowy kabriolet. Posiada on składany i rozkładany dach. Możliwość jego złożenia zapewni bardzo komfortową jazdę w przypadku bardzo ciepłych dni. Rozłożenie dachu pozwoli z kolei ochronić pojazd przed deszczem i innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi oraz zewnętrznymi.


Prezentowane auto Maserati GranCabrio pozwala na przewożenie maksymalnie 4 osób, więc może służyć jako niewielki samochód rodzinny dla rodzin, które nie są duże. Moc silnika jest w nim przenoszona na układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej. Silnik o pojemności 4.7 litra zapewnia moc na wysokim poziomie 440 koni mechanicznych. Dzięki takiej jednostce napędowej prezentowane auto jest w stanie jeździć bardzo dynamicznie i pozwala swojemu użytkownikowi na agresywną, sportową jazdę.

Tagi: Maserati GranCabrio ogłoszenia, samochody Maserati GranCabrio, sprzedam Maserati GranCabrio, kupię Maserati GranCabrio, nie Maserati GranCabrio allegro, nie Maserati GranCabrio olx, nie Maserati GranCabrio otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt