Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

lincoln continental ogłoszenia Samocholand.pl

lincoln continental

Lincoln Continental to samochód osobowy, który w zależności od wersji zaliczany jest do grona pojazdów klasy premium, a także luksusowej. Oznacza to, że bardzo ważną cechą tego auta było przestronne wnętrze pozwalające na przewożenie 5 osób. Innymi słowy jest to pojazd, który może spełniać zadania stawiane przez samochodem rodzinnym. Opisywany model jest również autem, które charakteryzuje się bogatym wyposażeniem. Samochód został wyprodukowany z myślą o bogatych użytkownikach, którym zależy na bardzo wydajnym, bezpiecznym, komfortowym, bogato wyposażonym samochodzie dla siebie i swoich rodzin, który zapewni jak najlepsze warunki jazdy nawet na bardzo dużych dystansach.


Opisywane auto Lincoln Continental było produkowane w wersji luksusowej w latach 1939-1948 i teraz jest obiektem pożądania osób zajmujących się kolekcjonowaniem i renowacją aut zabytkowych. Wersja premium była produkowana od 1995-2002. W ciągu kilku lat planowane jest kolejne wznowienie produkcji. Będzie to dziesiąta generacja prezentowanego modelu. Oczywiście wszystkie produkowane samochody przechodziły modernizacje pomiędzy generacjami. Dzięki temu przez cały czas były zgodne z najwyższymi standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym.


Dziewiąta generacja modelu Lincoln Continental była produkowana w latach 1995-2002. Był to 4-drzwiowy sedan posiadający automatyczną skrzynię biegów z 4 przełożeniami. Odpowiadała ona za wydajne przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Model ten wyposażony był w silnik o pojemności 4.6 litra generujący bardzo dobre osiągi i pozwalający na dynamiczne pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów.

Tagi: Lincoln Continental ogłoszenia, samochody Lincoln Continental, sprzedam Lincoln Continental, kupię Lincoln Continental, nie Lincoln Continental allegro, nie Lincoln Continental olx, nie Lincoln Continental otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt