Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

ligier x - too ogłoszenia Samocholand.pl

ligier x - too

Ligier X-Too to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów osobowych charakteryzujących się małym wnętrzem pozwalającym na przewożenie maksymalnie dwóch osób. Nie jest to więc auto rodzinne tylko typowy pojazd miejski zapewniający dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz umożliwiający jazdę na innych, krótkich dystansach. Prezentowane auto stanowi również idealną alternatywę dla motoroweru, ponieważ można nim jechać posiadając kartę motorowerową lub dowód osobisty. Oznacza to, że samochodu takiego mogą użytkować osoby nieletnie, dla których takie auto może być bardzo praktyczne, a także pozwoli na zdobycie doświadczenia na drodze, które zaprocentuje w czasie zadawania egzaminu na prawo jazdy kategorii B.


Opisywany samochód Ligier X-Too jest autem dysponującym ciekawym wyposażeniem, dzięki któremu możliwe jest użytkowanie samochodu w sposób bezpieczny, a także komfortowy. Oczywiście osiągi są ograniczone, dzięki czemu osoby nieletnie i niedoświadczone za kierownicą nie będą mogły osiągać nadmiernych prędkości. Samochód taki dysponuje silnikiem spalinowym o pojemności 505 centymetrów sześciennych. Taka jednostka napędowa generuje moc na poziomie 5,5 koni mechanicznych. Dzięki temu oraz niskiej masie własnej auta, samochód ten zachowuje się w sposób dynamiczny (dynamiczny jak na alternatywę motoroweru). Maksymalna prędkość obrotowa to 3200 obrotów na minutę, a prędkość jazdy to poziom 45 kilometrów na godzinę. Jest to więc samochód, którym nie da się przekraczać większości ograniczeń obowiązujących na polskich drogach.

Tagi: Ligier X - Too ogłoszenia, samochody Ligier X - Too, sprzedam Ligier X - Too, kupię Ligier X - Too, nie Ligier X - Too allegro, nie Ligier X - Too olx, nie Ligier X - Too otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt