Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

land rover range rover sport ogłoszenia Samocholand.pl

land rover range rover sport

Range Rover Sport to samochód osobowy zaliczany do grona aut typu SUV. Jak sama nazwa wskazuje, jest to sportowa wersja popularnego modelu Range Rover. Opisywany model posiada bardzo przestronne wnętrze, w którym można znaleźć sporo miejsca dla 5, a nawet 7 osób. Oznacza to, że samochód ten spełnia zadania dużego pojazdu o charakterze rodzinnym. Pozwala on na przewożenie dużych rodzin, a także może spełniać zadania komercyjne i być użytkowany jako taksówka lub auto użytkowane przez firmy oferujące transport krajowy, a także międzynarodowy na długich dystansach. Opisywany samochód został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o ludziach, którym zależy na wejściu w posiadanie auta odpowiedzialnego za wydajną, komfortową i bezpieczną jazdę na szosach oraz trasach terenowych.


Bardzo ważną cechą obu generacji modelu Range Rover Sport jest solidna konstrukcja. Dzięki niej auto nie ma problemów z obciążeniami generowanymi przez duża liczbę osób znajdujących się w pojeździe oraz z przeciążeniami związanymi z koniecznością jazdy w trudnym terenie. Pierwsza generacja produkowana w latach 2005-2012 posiadała napęd na cztery koła, na które moc była przenoszona przy pomocy skrzyń automatycznych posiadających 6 lub 8 przełożeń. Silniki 2.7-4.2 litra zapewniały moc na poziomie 190-390 koni mechanicznych.


Druga generacja prezentowanego modelu Range Rover Sport jest wytwarzana od 2013 roku. Moc jest przenoszona na napęd na cztery koła przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 8 przełożeń. Silniki o pojemności 3.0 (w tym 3.0 TDV i SDV) oraz 5.0 (tylko benzyna) zapewniają moc na wysokim poziomie 258-550 koni mechanicznych.

Tagi: Land Rover Range Rover Sport ogłoszenia, samochody Land Rover Range Rover Sport, sprzedam Land Rover Range Rover Sport, kupię Land Rover Range Rover Sport, nie Land Rover Range Rover Sport allegro, nie Land Rover Range Rover Sport olx, nie Land Rover Range Rover Sport otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt