Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

kia joice ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Kia
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  220000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  120 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Skrzynia:
  manualna

kia joice

KIA Joice to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów typu van. Jest to auto charakteryzujące się małymi rozmiarami, jak na swoją klasę, więc często określa się je również mianem minivana. Pomimo tego, auto jest w stanie zapewnić przestronne wnętrze umożliwiające komfortowy i bezpieczny transport 5, a nawet 7 osób. Oznacza to, że prezentowane auto może spełniać zadania samochodu rodzinnego, ale również może być wykorzystywane przez firmy trudniące się transportem pasażerskim. Samochód wyprodukowano z myślą o osobach, które cenią sobie dobre osiągi, komfort i bezpieczeństwo aut rodzinnych.


Prezentowane auto KIA Joice jest samochodem charakteryzującym się solidną konstrukcją, dzięki której możliwe jest utrzymanie dużych obciążeń generowanych przez kierowcę, pasażerów oraz ich bagaże. Oprócz tego w pojeździe zastosowano wiele rozwiązań technologicznych odpowiedzialnych za poprawę poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Prezentowane auto było produkowane w latach 1999-2002, a jego następcą został model znany pod nazwą Kia Carens II.


Prezentowany samochód KIA Joice to 5-drzwiowy minivan posiadający napęd na przednie koła. Moc silnika jest na nie przenoszona dzięki 5-biegowej manualnej skrzyni biegów. Użytkownicy preferujące skrzynie automatyczne mieli możliwość wybierania modeli wyposażonych w skrzynie automatyczne posiadające 4 przełożenia. Jednostki napędowe o pojemności 2.0 litra zapewniały moc na poziomie 120 oraz 139 koni mechanicznych. Przekładało się to na bardzo dobrą dynamikę jazdy.

Tagi: Kia Joice ogłoszenia, samochody Kia Joice, sprzedam Kia Joice, kupię Kia Joice, nie Kia Joice allegro, nie Kia Joice olx, nie Kia Joice otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt