Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

jeep grand cherokee ogłoszenia Samocholand.pl

jeep grand cherokee

Jeep Grand Cherokee to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów o charakterze terenowym. Bardzo ważną cechą aut tego rodzaju jest ich solidna konstrukcja pozwalająca na jazdę w trudnych warunkach oraz z dużymi przeciążeniami. Opisywany model jest produkowany od 1993 roku. Jego kolejną ważną cechą jest fakt, że samochód ten dysponuje bardzo przestronnym wnętrzem, w którym może przebywać kierowca oraz 4 pasażerów. Taka duża przestronność w połączeniu z bogatym wyposażeniem zapewnia najwyższy możliwy poziom komfortu i bezpieczeństwa nawet w przypadku jazdy w bardziej trudnym terenie.


Od początku produkcji Jeep Grand Cherokee powstały cztery generacje modelu Jeep Grand Cherokee. Samochody te różnią się od siebie wyglądem zewnętrznym, a także osiągami i bogactwem wyposażenia. Z każdą wersją wprowadzano pewne innowacje, dzięki którym samochód był bardziej dynamiczny, wygodny oraz bezpieczny. Pozwalały one na spełnienie rygorystycznych wymagań użytkowników oraz na zapewnienie zgodności z normami obowiązującymi na rynku.


Od 2010 roku produkowana jest czwarta generacja znana pod nazwą Jeep Grand Cherokee WK2. Jest to 5-drzwiowy samochód terenowy, który posiada bardzo wydajny napęd na cztery koła. Moc przenoszona jest na obie osie przy pomocy automatycznych skrzyń biegów posiadających 5, 6 lub 8 przełożeń. Paleta silników obejmuje trzy benzynowe jednostki napędowe o pojemności 3.6, 5.7 oraz 6.4 litra. Generują one moc na poziomie 290, 360 oraz 470 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne są dwa silniki diesla o pojemności 3.0 litra, które mają moc 190 oraz 243 koni mechanicznych.

Tagi: Jeep Grand Cherokee ogłoszenia, samochody Jeep Grand Cherokee, sprzedam Jeep Grand Cherokee, kupię Jeep Grand Cherokee, nie Jeep Grand Cherokee allegro, nie Jeep Grand Cherokee olx, nie Jeep Grand Cherokee otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt