Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

jeep commander ogłoszenia Samocholand.pl

jeep commander

Pojazd mechaniczny znany pod nazwą Jeep Commander jest samochodem osobowym zaliczanym do grona aut typu SUV. Innymi słowy jest to pojazd sportowo-użytkowy charakteryzujący się bardzo przestronnym wnętrzem zapewniającym miejsce aż dla 7 osób. Można więc zauważyć, że jest to komfortowy i duży samochód rodzinny, który dodatkowo jest przystosowany do przewozu zorganizowanych grup osób. Prezentowane auto posiada więc zastosowania o charakterze prywatnym, a także komercyjnym, ponieważ z tak przestronnych aut korzystają często firmy specjalizujące się w przewozach pasażerskich. Warto dodać, że prezentowany samochód został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie nie tylko komfort i przestronność, ale również bardzo dobre osiągi generowane na szosach oraz w terenie o małym i średnim poziomie trudności.


Jeep Commander to 5-drzwiowy SUV wyposażony w siedzenia ustawione w trzech rzędach. Ustawienie takie jest bardzo komfortowe dzięki przestronnemu wnętrzu. Oprócz tego w opisywanym aucie zastosowano bardzo wiele rozwiązań technologicznych obejmujących zadania związane z zapewnieniem najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Rodzaj wyposażenia znajdującego się w aucie zależy od wybranej wersji - Sport, Overland albo SRT-8.


Opisywany samochód Jeep Commander był produkowany w latach 2006-2010. Jak na pojazd o charakterze przystało, prezentowany model Jeepa wyposażony był w napęd na cztery koła, który zapewniał wydajną i dynamiczną jazdę w terenie. Moc była przenoszona na napęd przez 5-stopniową automatyczną skrzynię biegów. Jeśli chodzi o silniki to w modelach z serii Commander zastosowano jednostki napędowe o pojemności 3.0, 3.7, 4.7 oraz 5.7 litra. Generowały one moc kolejno 218, 213, 231 oraz 326 i 334 koni mechanicznych.

Tagi: Jeep Commander ogłoszenia, samochody Jeep Commander, sprzedam Jeep Commander, kupię Jeep Commander, nie Jeep Commander allegro, nie Jeep Commander olx, nie Jeep Commander otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt