Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

isuzu trooper

Jaka jest historia marki isuzu trooper?

Samochód osobowy istniejący na rynku pod nazwą Isuzu Trooper to pojazd mechaniczny zaliczany do klasy aut terenowych. Opisywane auto posiada przestronne wnętrze, które zapewnia komfortową podróż oraz bezpieczne warunki jazdy dla kilku osób. Oznacza to, że prezentowany pojazd może być wykorzystywany jako auto rodzinne. Samochód ten został wyprodukowany z myślą o ludziach, którym zależy na zapewnieniu sobie pojazdu generującego bardzo dobre osiągi na szosach, a także trasach terenowych.


Model pierwszej generacji Isuzu Trooper był produkowany w latach 1983-1992. Pojazd ten charakteryzował się kanciastym kształtem oraz wyposażeniem i rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym pojazd prowadziło się pewnie, komfortowo oraz bezpiecznie w nawet bardzo trudnym terenie. Prezentowane auto było wyposażone w napęd na tylną oś lub na cztery koła. Model ten posiada 4-biegową skrzynię automatyczną, a także wersję manualną posiadającą 5 przełożeń. Auto posiadało silniki 2.2-2.8 litra o mocy 71-115 koni mechanicznych.


W latach 1992-2002 produkowano modelu Isuzu Trooper drugiej generacji. Samochód ten był większy, mocniejszy oraz posiadał bardziej luksusowe wyposażenie w porównaniu z modelem generacji pierwszej. Oczywiście opisywane auto charakteryzowało się wzmocnioną konstrukcją, która była w stanie utrzymać bardzo duże obciążenia charakterystyczne dla samochodów jeżdżących w trudnym terenie. Jeśli chodzi o silniki to zastosowano jednostki napędowe charakteryzujące się bardzo dużą mocą, która pozwala na wydajną jazdę w terenie.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu isuzu trooper?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Isuzu Trooper jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Isuzu Trooper
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt