Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

isuzu d-max ogłoszenia Samocholand.pl

isuzu d-max

Isuzu D-Max to samochód osobowy klasy pickup. Jest to auto, które zapewnia miejsce dla 2-4 albo 2-5 osób (w zależności od wybranej generacji). Przestrzeń dla osób jest jednak ograniczona, a najważniejsza jest tylna otwarta przestrzeń przystosowana do przewożenia różnych ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach, itp. Samochód ten jest przeznaczony dla użytkowników prywatnych, którzy bardzo często przewożą różne rzeczy. Oprócz tego małe i średnie firmy często korzystają z takich aut, ponieważ posiadają one bardzo duży potencjał komercyjny. Pozwalają na przewożenie różnych materiałów, towarów, narzędzi i innych rzeczy potrzebnych do prowadzenia konkretnej działalności.


Pierwszą generację opisywanego modelu firma Isuzu D-Max produkuje od 2002 roku. Jest to samochód charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją mogącą utrzymać ciężkie ładunki. W skład standardowego wyposażenia wchodzą elementy, takie jak ABS, EBD oraz dwie poduszki powietrzne. Dzięki nim jazda takim autem była komfortowa i bezpieczna. Samochód ten posiadał napęd na tylną oś lub na cztery koła. Na taki układ napędowy moc była przenoszona przy pomocy 4-biegowego automatu lub 5-brzegowej skrzyni manualnej. Silniki o pojemności 2.0-3.6 litra zapewniały moc 136-211 koni mechanicznych.


Druga generacja Isuzu D-Max jest produkowana od 2011 roku razem z modelami generacji pierwszej. Pojazd posiada skrzynię manualną lub automatyczną z 5 przełożeniami (napęd na tył lub AWD). Silniki 2.5 oraz 3.0 litra zapewniają moc na poziomie 115, 136 oraz 177 koni mechanicznych.

Tagi: Isuzu D-Max ogłoszenia, samochody Isuzu D-Max, sprzedam Isuzu D-Max, kupię Isuzu D-Max, nie Isuzu D-Max allegro, nie Isuzu D-Max olx, nie Isuzu D-Max otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt