Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

infiniti q45 ogłoszenia Samocholand.pl

infiniti q45

Pojazd marki Infiniti Q45 to auto klasy luksusowej wyprodukowane z myślą o bogatych użytkownikach szukających samochodu rodzinnego najwyższej klasy. Opisywany model posiada bardzo przestronne i bogato wyposażone wnętrze, dzięki któremu jazda nawet na bardzo długiej trasie nie będzie nudna, a poziom wygody i bezpieczeństwa będzie bardzo wysoki. Warto wspomnieć o bardzo dobrych osiągach generowanych przez opisywany samochód. Jest to również auto dla osób ceniących sobie dynamiczną i agresywną jazdę.


Pierwsza generacja modelu Infiniti Q45 była produkowana w latach 1989-1996. Ten 4-drzwiowy sedan dysponował napędem na tył oraz automatyczną skrzynią biegów posiadającą 4 przełożenia. Silnik 4.5 litra o mocy 282 koni mechanicznych zapewniał prędkość 246 km/h oraz przyspieszenie do 100 km/h w czasie 6,7 sekundy.


Druga generacja Infiniti Q45 była produkowana w latach 1996-2000. W tym pojeździe zastosowano taki sam napęd i wersję nadwozia jak w generacji pierwszej. Zmieniono jednak skrzynię biegów na 4-stopniowy mechanizm półautomatyczny. Silnik o pojemności 4.1 litra zapewniał moc na poziomie 266 koni mechanicznych.


Od 2001 do 2006 roku wytwarzano trzecią generację modelu Infiniti Q45. W tym aucie powrócono do automatycznej skrzyni biegów, jednak w tym przypadku posiadała ona 5 przełożeń zamiast 4. Jeśli chodzi o silnik to wykorzystano jednostkę napędową o pojemności 4.5 litra, której moc była wyższa w porównaniu z silnikiem generacji pierwszej. Jej poziom to 345 koni mechanicznych. Był to więc bardzo dynamiczny samochód.

Tagi: Infiniti Q45 ogłoszenia, samochody Infiniti Q45, sprzedam Infiniti Q45, kupię Infiniti Q45, nie Infiniti Q45 allegro, nie Infiniti Q45 olx, nie Infiniti Q45 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt