Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

infiniti fx ogłoszenia Samocholand.pl

infiniti fx

Infinity FX to auto osobowe zaliczane do segmentu pojazdów SUV czyli samochodów sportowo użytkowych. Prezentowany model jest charakterystyczny ze względu na swoją przestronność, dzięki której zapewnia miejsce dla 5 osób. Oznacza to, że może być to bardzo dobry pojazd rodzinny zapewniający komfortową i bezpieczną jazdę nie tylko na drogach, ale również w trasach terenowych o średnim lub umiarkowanym stopniu trudności. Można więc stwierdzić, że prezentowany pojazd wyprodukowano z myślą o osobach, które cenią sobie wszechstronność samochodów oraz możliwość ich użytkowania w praktycznie każdych warunkach.


Infinity FX I to samochód, który był produkowany w latach 2003-2008. Pojazd ten posiadał solidną konstrukcję, dzięki której wytrzymywał on obciążenia charakterystyczne dla tras terenowych. W skład wyposażenia wchodziły między innymi elementy, takie jak szyberdach, łączność Bluetooth oraz kamera cofania. Dzięki tym oraz innym elementom możliwe było zapewnienie wysokiego poziomu wygody i bezpieczeństwa. Auto posiadało napęd na tylną oś lub na cztery koła, na którą moc przenosiła 5-biegowa skrzynia automatyczna. Silniki 3.5 i 4.5 litra zapewniały moc na poziomie 280 i 320 koni mechanicznych.


Pojazd marki Infinity FX II jest produkowany od 2008 roku. Oprócz zmienionego wyglądu i jeszcze bardziej bogatego wyposażenia, pojazd ten posiada automatyczną skrzynię 7-biegową przenoszącą moc na tylną lub obie osie. Silniki benzynowe o pojemności 3.5, 3.7 oraz 5.0 litra generują moc 303, 330, 390 oraz 420 koni mechanicznych. Silnik diesla o pojemności 3.0 TD jest najsłabszy, a jego moc to poziom 240 koni mechanicznych.

Tagi: Infiniti FX ogłoszenia, samochody Infiniti FX, sprzedam Infiniti FX, kupię Infiniti FX, nie Infiniti FX allegro, nie Infiniti FX olx, nie Infiniti FX otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt