Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

hyundai xg 30 ogłoszenia Samocholand.pl

hyundai xg 30

Samochód marki Hyundai XG 30 to auto zaliczane do segmentu E obejmujące auta klasy wyższej niż średnia oraz niższej niż luksusowa. Potocznie segment ten jest nazywany klasą premium. Opisywany pojazd jest więc autem zapewniającym komfortową i bezpieczną podróż dla 5 osób. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu oraz dzięki dużej przestronności, jazda nawet na bardzo długich odcinkach nie jest nudna oraz niekomfortowa. Opisywane auto zostało stworzone z myślą o bogatszych użytkownikach poszukujących samochodu rodzinnego, którzy jednak nie chcą wydawać aż tak dużych pieniędzy, jakie są potrzebne na zakup luksusowej limuzyny.


Prezentowany model Hyundai XG 30 był produkowany w latach 1998-2005 jako 4-drzwiowy sedan. Był on wyposażony w system kontroli trakcji, nowoczesny sprzęt audio, elektryczne szyby oraz elektrycznie regulowane fotele, podgrzewane fotele przednie, tempomat oraz czujnik zmierzchu. Dzięki nim poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy stał na bardzo wysokim poziomie. W porównaniu z konkurentami tego samego segmentu, auto posiadało o wiele bogatsze wyposażenie, jak na tamte czasy.


Prezentowany model Hyundai XG 30 to pojazd, w którym zastosowano napęd na przednią oś. Za przenoszenie na nią mocy była odpowiedzialna automatyczna skrzynia biegów, która posiadała 4 lub 5 przełożeń. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to nazwa XG 30 pochodzi od zastosowanego silnika o pojemności 3.0 litra. Zapewniał on bardzo dobre osiągi, dzięki którym możliwe było bezproblemowe oraz dynamiczne pokonywanie długich dystansów.

Tagi: Hyundai XG 30 ogłoszenia, samochody Hyundai XG 30, sprzedam Hyundai XG 30, kupię Hyundai XG 30, nie Hyundai XG 30 allegro, nie Hyundai XG 30 olx, nie Hyundai XG 30 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt