Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

hyundai sonata ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Hyundai
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  273000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  136 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Skrzynia:
  manualna

hyundai sonata

Pojazd osobowy marki Hyundai Sonata jest samochodem zaliczanym do grupy aut klasy średniej, czyli tak zwanego segmentu D. Oznacza to, że prezentowany pojazd posiada odpowiednią ilość miejsca dla 5 osób i może z powodzeniem spełniać zadania auta rodzinnego. Oczywiście przestronne wnętrze to nie jest jedyna istotna cecha tego samochodu. Dysponuje on wyposażeniem przystosowanym do długich tras. Dzięki niemu jazda nie jest nudna i przez cały czas zachowany jest wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa.


Opisywany samochód Hyundai Sonata był produkowany od 1988 do 2010 roku i dotychczas powstały 4 generacje. Każda z nich wprowadzała nowe zmiany obejmujące wygląd wewnętrzny, zewnętrzny, a także wyposażenie i stosowane technologie. Dzięki takim regularnym modernizacjom pojazd spełniał nie tylko wymagania użytkowników, ale również wszelkie normy związane z dopuszczaniem pojazdów do ruchu drogowego.


Od 2005 do 2010 roku produkowano samochody Hyundai Sonata czwartej generacji. Były to pojazdy charakteryzujące się zmianą wyglądu, który był bardziej stonowany. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego wyposażenia pojazd zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. W testach Euro NCAP opisywane auto zyskało 4 gwiazdki na 5 możliwych. Oczywiście prezentowany pojazd był wyposażony w dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe. Aktualnie produkowana jest dalsza generacja tego modelu, która posiada jeszcze bardziej nowoczesny wygląd oraz wyposażenie i elementy mechaniczne wpływające pozytywnie na bezpieczeństwo, komfort i dynamikę jazdy.

Tagi: Hyundai Sonata ogłoszenia, samochody Hyundai Sonata, sprzedam Hyundai Sonata, kupię Hyundai Sonata, nie Hyundai Sonata allegro, nie Hyundai Sonata olx, nie Hyundai Sonata otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt