Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

hyundai i30 ogłoszenia Samocholand.pl

hyundai i30

Koreański samochód osobowy znany pod nazwą Hyundai i30 jest kompaktowym pojazdem zaliczanym to tak zwanego segmentu C. Opisywany model posiada miejsce dla 5 osób i może być użytkowany jako pojazd rodzinny na dłuższe trasy, jednak warto zapamiętać, że jego głównym przeznaczeniem jest jazda o charakterze miejskim. Korzystając z tego auta można zapewnić sobie tani, bezpieczny oraz komfortowy transport w różne miejsca.


Hyundai i30 I to pierwsza generacja, która była produkowana w latach 2007-2012. Osoby zdecydowane na zakup takiego auta mają dostęp do wielu wersji wyposażeniowych. Obejmują one elementy, układy i systemy odpowiedzialne za zapewnianie swoim użytkownikom wysokiego poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Ten 5-drzwiowy hatchback (dostępna była też wersja kombi z 5 drzwiami) posiadał napęd na przednią oś, na którą moc silnika była przenoszona przy pomocy 4-biegowego automatu lub 5 i 6 biegowej skrzyni manualnej. Silniki benzynowe i dieslowskie o pojemności 1.4-2.0 litra generują moc na poziomie 90-143 koni mechanicznych.


Druga generacja opisywanego modelu Hyundai i30 jest produkowana od 2012 roku. Auto posiada delikatnie odmieniony wygląd zewnętrzny. Pojazd produkowano jako 3 i 5-drzwiowy hatchback oraz jako 5-drzwiowe kombi. Samochód dysponował napędem na przednią oś oraz posiadał 6-biegową skrzynią automatyczną, a także manualną. Silniki 1.4-1.6 litra zapewniają moc na poziomie 90-135 koni mechanicznych. Oznacza to, że dostępne są jednostki typowo miejskie oraz przeznaczone na dłuższe trasy.

Tagi: Hyundai i30 ogłoszenia, samochody Hyundai i30, sprzedam Hyundai i30, kupię Hyundai i30, nie Hyundai i30 allegro, nie Hyundai i30 olx, nie Hyundai i30 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt