Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

hyundai elantra

Jaka jest historia marki hyundai elantra?

Samochód znany pod nazwą Hyundai Elantra to pojazd osobowy zaliczany do klasy C. Innymi słowy jest to auto kompaktowe, które pomimo swojej zwartej konstrukcji jest w stanie zapewnić komfortową i bezpieczną jazdę dla 4-5 osób. Opisywane auto może więc być użytkowane jako samochód rodzinny, ale wiele jego cech i możliwości jest charakterystycznych dla samochodów przeznaczonych do jazdy miejskiej. Oznacza to, że takie auto jest dobrym wyborem dla ludzi, którzy poszukują samochodu spełniającego różne zadania.


Prezentowany samochód Hyundai Elantra jest produkowany od 1990 roku. Przez cały okres produkcji powstało pięć generacji. Auto było często modernizowane i dzięki temu jest ono przystosowane do zapewniania bezpiecznej oraz komfortowej jazdy na krótszych i dłuższych dystansach. Dzięki stosowaniu różnych innowacyjnych technologii auto spełniało rosnące wymagania rynkowe.


Aktualnie od 2010 roku produkowana jest piąta generacja prezentowanego modelu samochodu Hyundai Elantra. Samochód ten jest wytwarzany jako 4-drzwiowy sedan lub 2-drzwiowe coupe. Auto posiada napęd na przednie koła, na które moc jest przenoszona dzięki 6-biegowej skrzyni w wersji manualnej oraz automatycznej. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to prezentowany model jest wyposażony w silniki benzynowe o pojemności 1.6 oraz 1.8 litra. Dzięki takim jednostkom napędowym generującym moc 132, 140 oraz 148 koni mechanicznych Hyundai Elantra jest samochodem osobowym o bardzo dynamicznym charakterze. Bardzo dobre osiągi są gwarantowane również przez stosunkowo niską masę własną pojazdu.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu hyundai elantra?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Hyundai Elantra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Hyundai Elantra
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt