Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

hyundai atos ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Hyundai
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  154000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  56 KM
  Poj. silnika:
  1000 cm3
  Skrzynia:
  manualna

hyundai atos

Hyundai Atos to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów tak zwanego segmentu A. Jest to więc auto charakteryzujące się małymi rozmiarami, dzięki którym możliwe jest wydajne użytkowanie takiego auta w ruchu miejskim. Pojazd ten charakteryzował się podwyższonym tyłem, dzięki któremu możliwe było przewożenie większych ładunków. Prezentowane auto zostało zaprojektowane z myślą o osobach, którym zależy na samochodzie miejskim charakteryzującym się zwrotnością i dynamiką. Dzięki małym rozmiarom możliwe jest łatwiejsze wykonywanie różnych manewrów o charakterze miejskim. Warto pamiętać o tym, że jest to auto stworzone głównie z myślą o dojazdach do pracy, szkoły, miasta, itp.


Prezentowany samochód Hyundai Atos był produkowany w latach 1997-2008 jako 5-drzwiowy hatchback. W aucie zastosowano wiele rodzajów zabezpieczeń, systemów i rozwiązań technologicznych, które poprawiały poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Opisywany model umożliwia przewożenie 4 osób, a jego niska masa własna na poziomie 800 kg pozwala na generowanie bardzo dobrych osiągów pomimo zastosowania małych oraz oszczędnych jednostek napędowych.


Opisywany pojazd marki Hyundai Atos był wyposażony w małe silniki benzynowe o pojemności 1.0 litra, które generowały moc na poziomie 56 koni mechanicznych. Oprócz tego produkowano modele wyposażone w silniki 1.1 litra, których moc to poziom 59 koni mechanicznych. Od 2003 roku zmodernizowano te jednostki napędowe, które generowały moc na poziomie 63 koni mechanicznych. Takie silniki w połączeniu z niską masą auta zapewniały bardzo dobre osiągi.

Tagi: Hyundai Atos ogłoszenia, samochody Hyundai Atos, sprzedam Hyundai Atos, kupię Hyundai Atos, nie Hyundai Atos allegro, nie Hyundai Atos olx, nie Hyundai Atos otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt