Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

hummer h2 ogłoszenia Samocholand.pl

hummer h2

Auto znane na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Hummer H2 jest samochodem typu SUV. Jest to więc pojazd charakteryzujący się przestronnym wnętrzem, w którym można przewozić wiele osób. Oznacza to, że opisywany samochód jest bardzo dobrym wyborem dla ludzi poszukujących aut rodzinnych oraz do przewożenia większych grup osób. Pojazd ten zapewnia wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz elementów wyposażenia.


Prezentowane auto Hummer H2 było produkowane od 2002 do 2010 roku. Jest to samochód charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją, która jest w stanie utrzymać duże obciążenia oraz przeciążenia generowane przez trasy terenowe. Oznacza to, że opisywanego samochodu można użytkować nie tylko na prostych szosach, ale również na drogach polnych i w terenie posiadającym średni, a nawet duży poziom trudności.


Opisywane auto Hummer H2 jest pojazdem posiadającym wiele chromowanych elementów poprawiających jego wygląd zewnętrzny. Jeśli chodzi o wyposażenie to w aucie dostępna jest telewizja, odtwarzacz DVD, podgrzewane fotele, klimatyzacja, otwierany dach, komputer pokładowy i inne elementy, dzięki którym jazda jest bezpieczna oraz wygodna.


Prezentowany 5-drzwiowy SUV Hummer H2 jest samochodem posiadającym napęd na cztery koła. Taki układ napędowy pozwala na wydajną jazdę w trudnych warunkach terenowych. 4 lub 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów przenosi moc na napęd. Silniki o pojemności 6.0 oraz 6.2 litra generują dużą moc na poziomie 329, a także 398 koni mechanicznych.

Tagi: Hummer H2 ogłoszenia, samochody Hummer H2, sprzedam Hummer H2, kupię Hummer H2, nie Hummer H2 allegro, nie Hummer H2 olx, nie Hummer H2 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt