Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda ridgeline ogłoszenia Samocholand.pl

honda ridgeline

Samochód osobowy marki Honda Ridgeline to pojazd charakteryzujący się nadwoziem typu pickup. Prezentowane auto oprócz miejsca dla 5 osób oferuje sporą, odkrytą przestrzeń na przewożenie różnych ładunków o dużej masie czy też nietypowych gabarytach. Prezentowane auto było przeznaczone głównie na rynek amerykański, gdzie takie pojazdy są popularne wśród wielu firm oraz osób zamieszkujących obszary wiejskie. Opisywany pickup cieszy się sporym zainteresowaniem mniejszych firm, które potrzebują niedużych pojazdów służących do transportu materiałów, narzędzi, towarów, itp.


Honda Ridgeline była produkowana od 2005 do 2014 roku. Auto było wyposażone w samonośne nadwozie oraz niezależne zawieszenie wszystkich kół. Jego wzmocniona konstrukcja jest atutem, dzięki któremu możliwe jest wydajne i bezawaryjne przewożenie nawet bardzo ciężkich ładunków na krótkich, a także długich dystansach. Dzięki bogatemu wyposażeniu opisywany pojazd zapewnia swoim użytkownikom maksymalny poziom komfortu jazdy, która dodatkowo jest bardzo bezpieczna.


Prezentowany samochód był produkowany jako auto z nadwoziem pickup wyposażone w 4 drzwi. Moc silnika była przekazywana na przednią oś, ale w przypadku utraty przyczepności istniała możliwość uruchomienia również osi tylnej. Pojazd był wyposażony wyłącznie w automatyczną skrzynię biegów, która posiadała 5 przełożeń. Silniki VTEC o pojemności 3.5 litra zapewniały temu pojazdowi moc na poziomie 247-250 koni mechanicznych. Dzięki temu możliwe było wydajne przewożenie pasażerów oraz ciężkich ładunków.

Tagi: Honda Ridgeline ogłoszenia, samochody Honda Ridgeline, sprzedam Honda Ridgeline, kupię Honda Ridgeline, nie Honda Ridgeline allegro, nie Honda Ridgeline olx, nie Honda Ridgeline otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt