Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda prelude ogłoszenia Samocholand.pl

honda prelude

Samochód marki Honda Prelude to japoński pojazd o nadwoziu coupe, który charakteryzuje się sportowymi osiągami. Dzięki temu możliwa jest bardzo agresywna i dynamiczna jazda. Oczywiście pojazd posiada wszelkie niezbędne systemy i układy zapewniające jak najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy. Ze względu na ograniczoną przestrzeń, auto tego typu nie jest polecane dla rodzin, a dla osób, które cenią sobie szybkie pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów.


1978-2001 to lata, w których produkowano prezentowany model pojazdu Honda Prelude. W tym czasie wprowadzono na rynek pięć generacji, które różniły się od siebie wyglądem oraz stosowanymi technologiami, a także wyposażeniem. Dzięki licznym modernizacjom pojazd był przystosowywany do zwiększających się standardów oraz do rosnących oczekiwań użytkowników. Liczne systemy i elementy wyposażenia zapewniały komfortową oraz bezpieczną jazdę pomimo generowania wysokich prędkości, a także innych osiągów.


Ostatnia, piąta generacja modelu Honda Prelude była produkowana jako 2-drzwiowe auto o nadwoziu coupe w latach 1996-2001. Auto posiadało napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej. Istniała też możliwość zakupu wersji z 5-biegową skrzynią manualną. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w opisywanym samochodzie zastosowano silniki o pojemności 2.0, a także 2.2 litra. Generowały one moc na poziomie 136, 185, 200 oraz 220 koni mechanicznych. Zapewniało to wysoką prędkość, a także bardzo dobre przyspieszenie.

Tagi: Honda Prelude ogłoszenia, samochody Honda Prelude, sprzedam Honda Prelude, kupię Honda Prelude, nie Honda Prelude allegro, nie Honda Prelude olx, nie Honda Prelude otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt