Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda odyssey ogłoszenia Samocholand.pl

honda odyssey

Samochód noszący nazwę Honda Odyssey jest pojazdem mechanicznym zaliczanym do grona aut typu van. Charakteryzuje się on więc przestronnym wnętrzem zapewniającym miejsce dla nawet 7-8 osób. Dzięki temu auto może być wykorzystywane jako pojazd rodzinny dla dużych rodzin, a także jako samochód wykorzystywany przez firmy specjalizujące się w krajowym oraz międzynarodowym przewozie pasażerów. Zastosowanie prywatne oraz komercyjne takich aut jest szerokie, więc nic dziwnego w tym, że samochody tego rodzaju cieszą się tak dużą popularnością.


Prezentowany samochód Honda Odyssey jest produkowany od 1994 roku i dotychczas powstało jego pięć generacji. Różnią się one od siebie nie tylko wyglądem, ale również stosowanymi technologiami i wyposażeniem. W autach takich stosowano wiele innowacyjnych rozwiązań mających za zadanie poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a także mnóstwo elementów dodatkowych zwiększających osiągi, odporność i inne cechy wymagane od aut typu van służących do przewozu dużych grup ludzi.


Najnowsza, piąta generacja Hondy Odyssey jest produkowana od 2013 roku. Pojazd ten zbudowano o nową, solidną płytę podłogową, która jest w stanie utrzymać duże obciążenia związane z przewozem aż 8 osób. Dużym atutem jest możliwość dowolnej aranżacji foteli, dzięki czemu zapewniona jest duża wygoda jazdy. Ten 5-drzwiowy van posiada napęd na przód lub na cztery koła oraz 7-biegową skrzynię manualną. Silnik 2.4 litra jest dynamiczny, ale jednocześnie oszczędny jak na tak duży pojazd przewożący dużą ilość osób.

Tagi: Honda Odyssey ogłoszenia, samochody Honda Odyssey, sprzedam Honda Odyssey, kupię Honda Odyssey, nie Honda Odyssey allegro, nie Honda Odyssey olx, nie Honda Odyssey otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt