Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda logo ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Honda
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  159000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  1300 cm3
  Skrzynia:
  manualna

honda logo

Honda Logo to japoński samochód osobowy zaliczany do segmentu B czyli klasy pojazdów subkompaktowych. Prezentowany samochód posiada miejsce dla 5 osób, ale jego przeznaczeniem nie jest użytkowanie przez duże rodziny na długich dystansach. Jest to typowo miejski samochód zapewniający dojazdy do pracy, szkoły oraz w inne miejsca na krótkich dystansach. Oczywiście istnieje możliwość użytkowania go na dłuższych trasach, ale warunki są bardziej komfortowe jeśli w pojeździe nie znajduje się maksymalna dopuszczalna liczba osób.


Opisywane auto Honda Logo było produkowane od 1996 do 2001 roku. Model ten charakteryzował się małymi rozmiarami oraz zwrotnością i skrętnością, czyli cechami, które są ważne w ruchu miejskim. Cechy takie ułatwiały parkowanie w ciasnych miejscach oraz pozwalały na łatwiejsze wykonywanie wielu innych manewrów. W 1997 roku przeprowadzono lifting, który obejmował jedynie drobne zmiany o charakterze stylizacyjnym.


Honda Logo była produkowana jako 3 i 5-drzwiowy hatchback. Pojazd ten posiadał napęd na przednią oś, ale dostępne były również wersje z napędem na cztery koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 3 przełożenia. Dostępna była również wersja manualna z 5 biegami. W opisywanym samochodzie zastosowano mały silnik 1.3 litra o mocy 48 koni mechanicznych. Przyspieszenie do 100 km/h to czas 14,5 sekundy. Pojazd generował prędkość maksymalną na poziomie 152 km/h. Były to dobre osiągi jak na pojazd przeznaczony głównie do jazdy po mieście.

Tagi: Honda Logo ogłoszenia, samochody Honda Logo, sprzedam Honda Logo, kupię Honda Logo, nie Honda Logo allegro, nie Honda Logo olx, nie Honda Logo otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt