Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda jazz ogłoszenia Samocholand.pl

honda jazz

Pojazd osobowy marki Honda Jazz jest samochodem zaliczanym do grona pojazdów klasy miejskiej. Charakteryzuje się on małym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 4-5 osób, jednak jazda na dłuższym dystansie przy pełnym obciążeniu może nie być komfortowa. W związku z tym nie jest to pojazd rodzinny tylko auto przeznaczone do zapewniania transportu na krótszych dystansach. Dzięki niemu można szybko i bezproblemowo dojeżdżać do pracy, miasta oraz w inne miejsca na krótkich dystansach.


Pierwsza generacja Honda Jazz opisywanego modelu była wytwarzana w latach 1981-1986 jako 3-drzwiowy hatchback. Prezentowane auto posiadało niską masę własną i dzięki temu możliwe było wygenerowanie dobrych osiągów pomimo zastosowania małych, oszczędnych silników.


W latach 2002-2008 produkowano drugą generację modelu Honda Jazz. W modelu tym wykorzystano napęd na przednią oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy odpowiadały skrzynie manualne oraz automatyczne posiadające 5 przełożeń. W modelach drugiej generacji stosowano silniki 1.2, 1.4 i 1.5 o mocy 78, 83, 88 oraz 110 koni mechanicznych.


Trzecią generację Honda Jazz produkowano od 2008 do 2013 roku. Samochód posiadał zmieniony wygląd zewnętrzny oraz bogate wyposażenie. Skrzynie manualne i automatyczne z 5 biegami oraz skrzynia CVT to mechanizmy, które odpowiadały za przenoszenie mocy na napęd przedni lub AWD. Silniki 1.2-1.5 zapewniały moc na poziomie 88-116 koni mechanicznych.


Od 2013 roku produkowana jest czwarta generacja Honda Jazz. Samochód ten posiada napęd na przód oraz automatyczne skrzynie biegów 6 i 7-biegowe, a także bezstopniową skrzynię CVT. Silniki 1.3 i 1.5 litra generują moc 99-135 KM.

Tagi: Honda Jazz ogłoszenia, samochody Honda Jazz, sprzedam Honda Jazz, kupię Honda Jazz, nie Honda Jazz allegro, nie Honda Jazz olx, nie Honda Jazz otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt