Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda insight ogłoszenia Samocholand.pl

honda insight

Honda Insight to samochód osobowy zaliczany do segmentu B. Jest to więc pojazd o charakterze subkompaktowym. Auto tego rodzaju zapewnia ograniczoną liczbę miejsc (2 do 5 w zależności od wybranej generacji). Nie był to więc samochód o charakterze rodzinnym tylko auto stworzone głównie z myślą o osobach, które poszukują małego, zwrotnego, dynamicznego i taniego w eksploatacji samochodu przeznaczonego do użytkowania na obszarach miejskich. Zapewniał on dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz na innych krótkich dystansach.


Pierwszą generację Honda Insight produkowano od 1996 do 2006 roku. Pojazd ten był dostępny na rynkach w krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Japonia oraz Kanada. Bardzo ważną cechą była aerodynamiczna konstrukcja opisywanego samochodu. Dzięki temu współczynnik oporu powietrza był bardzo niski, a to przekładało się na bardzo dobre osiągi i oszczędność paliwa. Ten 3-drzwiowy hatchback posiadał napęd na przednią oś oraz 5-biegową skrzynię manualną lub bezstopniową CVT. Pojazd posiadał silnik benzynowy 1.0 litra (68 KM) z dodatkowym silnikiem elektrycznym o mocy 14 KM. Dzięki temu auto posiadało duży zasięg, było dynamiczne oraz ekonomiczne i ekologiczne.


Druga generacja Honda Insight była produkowana w latach 2009-2014. Przeprowadzono wiele modyfikacji oraz wprowadzono wyposażenie, takie jak ABS, poduszki powietrzne, klimatyzacja, elektryczne lusterka, tempomat oraz wiele innych układów i elementów zapewniających jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Samochód posiadał napęd na przednią oś oraz bezstopniową skrzynię CVT. Silnik 1.3 o mocy 88 KM został dodatkowo wyposażony w jednostkę elektryczną o mocy 14 KM.

Tagi: Honda Insight ogłoszenia, samochody Honda Insight, sprzedam Honda Insight, kupię Honda Insight, nie Honda Insight allegro, nie Honda Insight olx, nie Honda Insight otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt