Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda hr-v

Jaka jest historia marki honda hr-v?

Auto marki Honda HR-V to pojazd osobowy stanowiący połączenie vana z autem terenowym. Crossover ten pomimo swoich dużych rozmiarów zapewnia miejsce dla zaledwie 4-5 osób. Może on spełniać rolę auta rodzinnego, ponieważ komfort i bezpieczeństwo jazdy stoi na bardzo wysokim poziomie nawet w przypadku pokonywania długich dystansów. Samochód ten posiada również cechy pojazdu terenowego, więc radzi sobie również bardzo dobrze na drogach polnych oraz w terenie o umiarkowanym i średnim stopniu trudności.


Pierwsza generacja Hondy HR-V była produkowana w latach 1999-2006. Samochód ten posiadał elektryczne szyby i lusterka, poduszki powietrzne, ABS oraz klimatyzację. Takie elementy i systemy zapewniały bardzo dobry poziom bezpieczeństwa oraz wygody w czasie jazdy. Auto było wyposażone w napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc była przenoszona za pomocą 5-biegowej skrzyni manualnej lub bezstopniowej skrzyni CVT. Oferta silnikowa obejmowała wyłącznie jednostki benzynowe o pojemności 1.6 litra, które zapewniały moc 105 oraz 124 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna generowana przez takie silniki to poziom 162 - 170 km/h.


Drugą generację produkowana jest od 2015 roku. Do wyposażenia dodano wiele elementów, takich jak tempomat, ekran dotykowy komputera pokładowego, system aktywnego hamowania w ruchu miejskim, itp. Są to elementy, które poprawiają poziom bezpieczeństwa i wygody jazdy. Auto posiada taki sam napęd jak w wersji pierwszej, a 5-biegowy automat został zastąpiony automatyczną przekładnią posiadającą 6 biegów. Silniki benzynowe 1.5 i 1.8 litra generowały moc 131 i 138 koni mechanicznych, a silnik diesla 1.6 litra generuje moc 120 koni mechanicznych.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu honda hr-v?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Honda HR-V jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Honda HR-V
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt