Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda cr-z

Jaka jest historia marki honda cr-z?

Japoński samochód osobowy o nazwie Honda CR-Z jest autem zaliczanym do grona pojazdów kompaktowych. Auto tego typu posiada zaledwie 2 lub 4 miejsca (w zależności od wybranej wersji), więc nie jest to pojazd rodzinny. Głównym przeznaczeniem tego samochodu jest użytkowanie go w mieście oraz na krótkich trasach. Jeśli ktoś poszukuje taniego w utrzymaniu auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły i w inne miejsca na krótkich dystansach.


Prezentowany samochód Honda CR-Z jest produkowany od 2010 roku jako 3-drzwiowe coupe. W aucie zastosowano wydajne i oszczędne światła LED przeznaczone do jazdy dziennej, dużą liczbę schowków, podświetlane wskaźniki oraz wiele innych elementów odpowiadających za zwiększenie poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy, takich jak ABS, VSA, system odpowiadający za kontrolę powietrza w oponach, poduszki powietrzne, klimatyzacja, nawigacja, itp.


Jak przystało na pojazd miejski, Honda CR-Z jest autem posiadającym napęd na przednią oś. Za przenoszenie na nią mocy odpowiada manualna przekładnia posiadająca 6 przełożeń. Prezentowane auto posiada silnik benzynowy o pojemności 1.5 litra. Generuje on moc na poziomie 114 koni mechanicznych. Dodatkowo auto wyposażone jest w silnik elektryczny, którego moc to poziom 13,6 koni mechanicznych. Łączna moc prezentowanych jednostek napędowych to poziom 124 koni mechanicznych. Dzięki napędowi elektrycznemu zwiększa się poziom ekonomii oraz ekologiczności opisywanego samochodu. Ma on również pozytywny wpływ na zwiększenie maksymalnego zasięgu.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu honda cr-z?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Honda CR-Z jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Honda CR-Z
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt