Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda cr-v ogłoszenia Samocholand.pl

honda cr-v

Honda CR-V jest samochodem zaliczanym do grupy pojazdów sportowo użytkowych, czyli innymi słowy jest to tak zwany SUV. Cechą charakterystyczną takiego auta jest przestronne wnętrze zapewniające wygodną podróż dla 5 osób. Bogate wyposażenie odpowiedzialne za komfort i bezpieczeństwo sprawia, że samochodu można używać na dłuższych trasach i może on spełniać zadania auta rodzinnego.


Pierwszą generację opisywanej Honda CR-V produkowano w latach 1995-2001. Auto było wyposażone w liczne elementy, takie jak poduszki powietrzne, system ABS, klimatyzacja, podgrzewane lusterka, elektryczne szyby, itp. Sprzęt taki poprawia poziom wygody i bezpieczeństwa w samochodzie. Ten 5-drzwiowy SUV był dostępny z napędem na przednią oś lub cztery koła. Dysponował on 4-biegową skrzynią automatyczną lub 5-biegową przekładnią manualną. Silniki benzynowe 2.0 litra generowały moc na poziomie 126 i 147 koni mechanicznych zapewniającą dynamiczną jazdę na szosach oraz w terenie.


Drugą generacje Honda CR-V produkowano od 2001 do 2007 roku. Delikatnie zmieniono wygląd oraz zdecydowano się na kilka usprawnień. Auto również posiadało napęd na przód albo na obie osie. Jeśli chodzi o skrzynie biegów to zastosowano wersje automatyczne (4 i 5 przełożeń), a także manualne (5 i 6 przełożeń). Oferta silnikowa obejmowała jednostki 2.0 (150 KM), 2.2 (140 KM) oraz 2.4 litra (166 KM).


Trzecia wersja Honda CR-V to lata 2007-2012. Do dostępnego wyposażenia dodano tempomat oraz system zmniejszający skutki kolizji. Zrezygnowano z napędu na przód i pozostawiono wersję AWD z 6-biegową skrzynią manualną lub 5-biegowym automatem. Silniki 2.0-2.4 litra zapewniały moc 140-170 KM.


Od 2011 roku produkowana jest czwarta generacja Honda CR-V posiadająca bardzo bogate wyposażenie zapewniające wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Powrócono do napędu na przód i cztery koła. Moc jest przenoszona na układ napędowy przez 6-biegową skrzynię manualną lub 5 albo 9-biegowy automat. Silniki benzynowe 2.0 i 2.4 litra zapewniają moc 155 i 185 KM, a jednostki dieslowskie 1.6 i 2.2 oferują moc 120, 160 i 150 KM.

Tagi: Honda CR-V ogłoszenia, samochody Honda CR-V, sprzedam Honda CR-V, kupię Honda CR-V, nie Honda CR-V allegro, nie Honda CR-V olx, nie Honda CR-V otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt