Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

honda accord ogłoszenia Samocholand.pl

honda accord

Honda Accord to samochód, który można zaliczyć do segmentu klasy średniej. Jest to więc auto, które przystosowano do względnie komfortowego oraz bezpiecznego przewożenia 5 osób. Oznacza to, że pojazdu takiego można używać jako auta rodzinnego. Co prawda nie posiada on aż tak bogatego wyposażenia oraz mocnych silników jak w autach premium i luksusowych, ale też nie jest to pojazd stojący na najwyższej półce cenowej. Spełnia on oczekiwania rodzin, którym zależy na tanim w eksploatacji samochodzie na krótkie i dłuższe dystanse.


Opisywany pojazd Honda Accord jest produkowany od 1976 roku i do tej pory powstało aż 9 generacji tego modelu. Różnią się one od siebie nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanym wyposażeniem, które wraz z upływem czasu stawało się coraz lepsze i zapewniało wyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pierwsze generacje należały do klasy kompaktowej. Dopiero późniejsze zaczęły spełniać wymagania aut klasy średniej.


Aktualnie od 2012 roku jest produkowana Honda Accord IX generacji. Jest to 2-drzwiowe coupe lub 4-drzwiowy sedan posiadający napęd na przednią oś. Moc jest na nią przenoszona przez 5 i 6-biegowe skrzynie automatyczne, a także przekładnie manualne posiadające 6 biegów. Za napęd odpowiedzialne są silniki o pojemności 2.0-3.5 litra, które generują moc na poziomie 185-278 koni mechanicznych. Wersja 2.0 jest silnikiem hybrydowym, w którym zastosowano dodatkowy napęd elektryczny zwiększający zasięg i zmniejszający poziom zużycia paliwa, a także emisji spalin.

Tagi: Honda Accord ogłoszenia, samochody Honda Accord, sprzedam Honda Accord, kupię Honda Accord, nie Honda Accord allegro, nie Honda Accord olx, nie Honda Accord otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt