Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

grecav sonique

Jaka jest historia marki grecav sonique?

Grecav Sonique to pojazd zaliczany do grupy tak zwanych mikrosamochodów. Jest to więc auto charakteryzujące się małymi osiągami podobnymi do tych generowanych przez skutery i motorowery. Wygląda jednak jak normalny samochód. Może on być użytkowany przez posiadaczy karty motorowerowej lub prawa jazdy kategorii B1. Oznacza to, że z auta tego typu mogą korzystać nie tylko osoby dorosłe nie posiadające uprawnień do normalnych aut, ale również osoby niepełnoletnie w wieku nawet 14 lat.


Prezentowany włoski samochód Grecav Sonique charakteryzuje się małymi rozmiarami i jest on przystosowany przede wszystkim do jazdy w ruchu miejskim. Auta tego rodzaju zapewniają więc dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz po prostu pozwalają na względnie komfortową podróż na krótszych dystansach. Warto pamiętać, że ze względu na możliwość prowadzenia przez osoby nieletnie, pojazd ten nie generuje jakichś nadzwyczajnych osiągów. Jego silnik zapewnia zaledwie kilka koni mechanicznych mocy co pozwala na osiąganie prędkości na poziomie 45 km/h. Nie ma więc szans na to, aby takim samochodem przekraczać ogólny limit w terenie zabudowanym (50 km/h).


Opisywane auto Grecav Sonique posiada niską masę własną, która w połączeniu z małym silnikiem zapewnia bardzo niski poziom spalania paliwa. Jest to więc bardzo praktyczne i jednocześnie ekonomiczne autko, w którym młode osoby mogą nauczyć się wiele na temat ruchu drogowego. Dzięki temu mogą się przygotować do egzaminu na prawo jazdy, który z pewnością dzięki takiemu doświadczeniu będzie im łatwiej zdać po ukończeniu 18 lat.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu grecav sonique?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Grecav Sonique jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Grecav Sonique
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt