Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

gmc yukon ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » GMC
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  227000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  320 KM
  Poj. silnika:
  6000 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

gmc yukon

Samochód znany jako GMC Yukon jest bardziej popularny pod swoją inną nazwą - Chevrolet Tahoe. Auto tego rodzaju jest pojazdem zaliczanym do grupy samochodów SUV o dużych rozmiarach. Są to przestronne pojazdy zapewniające możliwość przewożenia wielu osób. Oznacza to, że mogą być one z powodzeniem wykorzystywane jako auta rodzinne dla osób, które cenią sobie przestronne oraz komfortowe wnętrza.


Pierwsza generacja opisywanego auta GMC Yukon to lata produkcji od 1992 do 1999 roku. Model ten był produkowany jako SUV z nadwoziem 3 lub 5-drzwiowym. Był to pojazd dla zamożniejszych rodzin. Dysponował on bogatym wyposażeniem odpowiadającym za zapewnienie jak najwyższego poziomu wygody, a także bezpieczeństwa jazdy. Samochód tej generacji posiadał napęd na tylną oś lub na cztery koła oraz skrzynię biegów z 4 przełożeniami w wersji automatycznej. Dostępne były również skrzynie manualne, które posiadały 5-przełożeń. Mocne silniki 5.7 i 6.5 litra zapewniały dobre osiągi na szosach, a także w terenie.


Druga generacja GMC Yukon była produkowana w latach 2000-2006. Nie różniła się za bardzo wyglądem od pierwszej wersji. Wprowadzono jednak pewne usprawnienia i udogodnienia dla kierowców, a także pasażerów. Zrezygnowano z manualnej skrzyni i pozostawiono wersję automatyczną z 4 przełożeniami. Zastosowano również mniejsze, ale równie dynamiczne co w pierwszej wersji silniki. Tym razem ich pojemność to 4.8 i 5.3 litra.


Trzecia generacja GMC Yukon jest produkowana od 2006 roku. Wersja ta różni się od poprzedniczek wyglądem zewnętrznym oraz wyposażeniem. Do 4-biegowego automatu dodano wersję 6-stopniową również automatyczną. Pozostawiono jedynie silniki o pojemności 5.3 litra.

Tagi: GMC Yukon ogłoszenia, samochody GMC Yukon, sprzedam GMC Yukon, kupię GMC Yukon, nie GMC Yukon allegro, nie GMC Yukon olx, nie GMC Yukon otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt