Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

gmc savana

 • GMC Savana 325 KM , 7-osobowy , I właściciel

  Mam do sprzedania samochód GMC Savana z 2007 r. Silnik 5.3 benzyna o mocy 325 KM . Automat . 7-osobowy . Sprowadzony z USA. Zarejestrowany w Polsce. Pierwszy właściciel
  65000
  PLN
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  36000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  325 KM
  Poj. silnika:
  5300 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki gmc savana?

Samochód znany pod nazwą GMC Savana jest pojazdem o charakterze dostawczym lub pasażerskim. Jest to auto charakteryzujące się dużą przestronnością. Dzięki niej możliwe jest przewożenie większej ilości osób lub ładunków w zależności od wybranej wersji. Jest to pełnowymiarowy pojazd, który jest głównie wykorzystywany przez firmy ceniące sobie właściwości dostawcze aut. Opisywany samochód jest również wykorzystywany przez użytkowników prywatnych, ale jednak o wiele bardziej popularne jest użytkowanie komercyjne.


Pierwszą generację opisywanego modelu GMC Savana produkowano w latach 1996-2002 jako van pełnowymiarowy. Auto tego rodzaju charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, która jest w stanie utrzymać bardzo duże ciężary generowane przez przewożonych ludzi oraz ładunki. Prezentowany samochód był produkowany w wersji 3, a także 4-drzwiowej. Posiadał on napęd na tylną oś lub na cztery koła, a moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki stosowane w tym modelu posiadały pojemność 4.3-8.1 litra. Były to bardzo mocne jednostki, które dobrze radziły sobie z tak dużym pojazdem posiadającym duże obciążenie.


Od 2003 roku aż po dziś dzień produkowana jest wersja GMC Savana po liftingu. Główne zmiany dotyczyły więc wyglądu zewnętrznego. Jest to nadal pojazd 3 i 4-drzwiowy z napędem na tylną oś lub na cztery koła. Oprócz 4-biegowego automatu zastosowano 6-biegową skrzynię automatyczną. W aucie zastosowano bardzo mocne silniki o pojemności 4.3-6.6 litra.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu gmc savana?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii GMC Savana jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

GMC Savana
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt