Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

gmc savana ogłoszenia Samocholand.pl

gmc savana

Samochód znany pod nazwą GMC Savana jest pojazdem o charakterze dostawczym lub pasażerskim. Jest to auto charakteryzujące się dużą przestronnością. Dzięki niej możliwe jest przewożenie większej ilości osób lub ładunków w zależności od wybranej wersji. Jest to pełnowymiarowy pojazd, który jest głównie wykorzystywany przez firmy ceniące sobie właściwości dostawcze aut. Opisywany samochód jest również wykorzystywany przez użytkowników prywatnych, ale jednak o wiele bardziej popularne jest użytkowanie komercyjne.


Pierwszą generację opisywanego modelu GMC Savana produkowano w latach 1996-2002 jako van pełnowymiarowy. Auto tego rodzaju charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, która jest w stanie utrzymać bardzo duże ciężary generowane przez przewożonych ludzi oraz ładunki. Prezentowany samochód był produkowany w wersji 3, a także 4-drzwiowej. Posiadał on napęd na tylną oś lub na cztery koła, a moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki stosowane w tym modelu posiadały pojemność 4.3-8.1 litra. Były to bardzo mocne jednostki, które dobrze radziły sobie z tak dużym pojazdem posiadającym duże obciążenie.


Od 2003 roku aż po dziś dzień produkowana jest wersja GMC Savana po liftingu. Główne zmiany dotyczyły więc wyglądu zewnętrznego. Jest to nadal pojazd 3 i 4-drzwiowy z napędem na tylną oś lub na cztery koła. Oprócz 4-biegowego automatu zastosowano 6-biegową skrzynię automatyczną. W aucie zastosowano bardzo mocne silniki o pojemności 4.3-6.6 litra.

Tagi: GMC Savana ogłoszenia, samochody GMC Savana, sprzedam GMC Savana, kupię GMC Savana, nie GMC Savana allegro, nie GMC Savana olx, nie GMC Savana otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt