Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

ford tourneo connect ogłoszenia Samocholand.pl

ford tourneo connect

Pojazd osobowy i dostawczy znany pod nazwą Ford Tourneo Connect jest samochodem zaliczanym do grona aut typu van. Auto tego rodzaju może służyć do przewozu większych grup osób lub dużych i ciężkich ładunków. W związku z tym liczba miejsc waha się w granicach 2-8 w zależności od wybranej wersji. Osobowy model może służyć jako auto rodzinne lub nawet jako taksówka, a samochód dostawczy posiada przede wszystkim zastosowania komercyjne. Z samochodu tego korzystają bardzo często małe przedsiębiorstwa, które cenią sobie jego właściwości dostawcze lub transportowe dla pasażerów.


Ford Tourneo Connect I był produkowany w latach 2002-2013. Był to 4, 5 lub 6-drzwiowy minivan charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją, która jest w stanie utrzymywać dużą masę i związaną z nią przeciążenia. Różne układy i systemy wpływają pozytywnie na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Prezentowany samochód posiadał napęd na przednią oś oraz było zasilane przez silniki 1.8 litra (diesel) oraz 2.0 litra (benzyna).


Ford Tourneo Connect II to samochód produkowany od 2012 roku aż do dziś. Oprócz wyglądu zewnętrznego, zmianie uległo wyposażenie, dzięki któremu pojazd jest mocniejszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Auto nadal posiada przedni napęd, na który moc jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej lub manualnej. Silniki benzynowe oraz dieslowskie posiadają pojemność wahającą się w granicach 1.0-2.5 litra. Moc tych jednostek napędowych to poziom 75, 95, 100, a także 150 koni mechanicznych.

Tagi: Ford Tourneo Connect ogłoszenia, samochody Ford Tourneo Connect, sprzedam Ford Tourneo Connect, kupię Ford Tourneo Connect, nie Ford Tourneo Connect allegro, nie Ford Tourneo Connect olx, nie Ford Tourneo Connect otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt