Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

ford cougar ogłoszenia Samocholand.pl

ford cougar

Samochód znany na rynku pod nazwą Ford Cougar jest pojazdem osobowym o charakterze sportowym. Auto tego rodzaju posiada bardzo dobre osiągi podobne do tych, które są generowane przez pojazdy biorące udział w rajdach czy też wyścigach samochodowych. Oczywiście opisywane samochody posiadają odpowiednie wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Dzięki temu są dopuszczone do użytkowania w ruchu drogowym. Ze względu na ograniczone miejsce dla 4 osób, pojazd ten nie spełnia zadań auta rodzinnego. Został on wyprodukowany z myślą o osobach, które lubią dynamiczną, agresywną jazdę.


Opisywany pojazd sportowy Ford Cougar był produkowany w latach 1998-2002 jako 2-drzwiowe coupe. Pod wieloma aspektami technicznymi auto to było oparte o Forda Mondeo. Prezentowane auto dysponowało różnymi urządzeniami i elementami wyposażenia, dzięki którym jazda jest bezpieczna pomimo szybkiej, dynamicznej, agresywnej jazdy.


Prezentowany model o nazwie Ford Cougar był samochodem, który posiadał napęd na przednią oś. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiadały skrzynie biegów w wersji manualnej posiadające 5 przełożeń, a także skrzynie automatyczne, które posiadały 4 przełożenia.


Jeśli chodzi o silniki to oferowano wersje z kilkoma jednostkami napędowymi. Były to silniki benzynowe. Jednostka pojazdu Ford Cougar o pojemności 2.0 litra posiadała moc na poziomie 130 koni mechanicznych i generowała prędkość 209 km/h. Silnik 2.5 litra generował moc 170 koni mechanicznych i prędkość 224 km/h. Dostępne były dwie wersje silników o pojemności 2.5 litra.

Tagi: Ford Cougar ogłoszenia, samochody Ford Cougar, sprzedam Ford Cougar, kupię Ford Cougar, nie Ford Cougar allegro, nie Ford Cougar olx, nie Ford Cougar otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt