Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

fiat punto evo ogłoszenia Samocholand.pl

fiat punto evo

Fiat Punto Evo jest pojazdem zaliczanym do grona aut wchodzących w skład trzeciej generacji Fiata Punto. Jest to więc auto zaliczane do segmentu B czyli pojazdów przeznaczonych głównie do jazdy miejskiej. Model ten jest większy od klasycznych samochodów miejskich oraz mniejszy od aut kompaktowych. Jest on w stanie pomieścić 5 osób, jednak jego głównym zadaniem nie jest wykorzystywanie jako pojazdu rodzinnego tylko jako auta miejskiego oraz środka transportu przeznaczonego na krótkie dystanse.


Opisywany model Fiat Punto Evo był produkowany w latach 2009-2012. Jest to wersja Fiata Grande Punto charakteryzująca się zupełnie inną stylizacją. Auto zostało wyposażone w wiele systemów, między innymi w układ odpowiadający za emisję mniejszej ilości szkodliwych spalin do środowiska. Oprócz tego auto wyposażono w nawigację satelitarną, 7 poduszek powietrznych, system wspomagający ruszanie pod górkę, systemy ABS, EBD czy też ESP oraz wiele innych elementów wyposażenia odpowiedzialnych za zapewnianie najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Fiat Punto Evo to samochód produkowany jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback posiadający napęd na przednią oś. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5 lub 6-biegowej manualnej skrzyni biegów. Oprócz tego model może być wyposażony w 5-biegową skrzynię półautomatyczną. Auto było wyposażone w silniki benzynowe o pojemności 1.2 i 1.4 litra oraz mocy 65-180 koni mechanicznych. Silniki diesla były dostępne w wersji 1.3-1.6 litra. Posiadają one moc na poziomie 75-120 koni mechanicznych.

Tagi: Fiat Punto Evo ogłoszenia, samochody Fiat Punto Evo, sprzedam Fiat Punto Evo, kupię Fiat Punto Evo, nie Fiat Punto Evo allegro, nie Fiat Punto Evo olx, nie Fiat Punto Evo otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt