Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

fiat grande punto ogłoszenia Samocholand.pl

fiat grande punto

Fiat Grande Punto to samochód osobowy należący do grupy pojazdów segmentu B. Jest to pojazd subkompaktowy, który jest mniejszy od aut kompaktowych, ale jednocześnie większy od klasycznych samochodów przeznaczonych do ruchu miejskiego. Warto dodać, że prezentowane auto posiada miejsce dla 5 osób, ale bardziej komfortowe warunki jazdy są zapewnione, gdy w pojeździe znajdują się 4 lub mniej osób. Prezentowany samochód został wyprodukowany z myślą o osobach, które poszukują dynamicznego, komfortowego i bezpiecznego środka przeznaczonego do transportu miejskiego.


Pojazd marki Fiat Grande Punto jest autem, które stanowi zmodyfikowaną wersję zwykłego Fiata Punto. Samochód ten jest większy od swojego pierwowzoru. Jeśli chodzi o projekt to pojazd ten charakteryzuje się reflektorami podobnymi do stosowanych w modelu Maserati. Posiadał on również wąskie światła tylne w słupkach.


Opisywane auto było produkowane w latach 2005-2012 jako 3 i 5-drzwiowy hatchback. Posiadał on napęd na przednią oś, a moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępne były również modele, w których za przenoszenie mocy na napęd odpowiadały 6-biegowe skrzynie manualne. Jeśli chodzi o wersje silnikowe to w modelach Fiat Grande Punto stosowano zarówno silniki benzynowe, jak również jednostki dieslowskie. Ich pojemność to poziom 1.2, 1.4 oraz 1.6 litra. Takie jednostki napędowe generowały moc na poziomie 65-130 koni mechanicznych, więc dostępne były silniki bardziej dynamiczne oraz bardziej oszczędne.

Tagi: Fiat Grande Punto ogłoszenia, samochody Fiat Grande Punto, sprzedam Fiat Grande Punto, kupię Fiat Grande Punto, nie Fiat Grande Punto allegro, nie Fiat Grande Punto olx, nie Fiat Grande Punto otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt