Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

fiat ducato ogłoszenia Samocholand.pl

fiat ducato

Samochód marki Fiat Ducato to pojazd o charakterze dostawczym. Oznacza to, że nie posiada on dużej ilości miejsca dla pasażerów i nie może być użytkowany jako auto rodzinne, a nawet miejskie. Jego najważniejszą cechą jest duża przestrzeń bagażowa, dzięki której samochód ten jest w stanie przewozić bardzo duże ilości ciężkich ładunków. Oznacza to, że opisywany pojazd jest przeznaczony przede wszystkim do użytku komercyjnego.


Pierwszą generację Fiat Ducato opisywanego auta dostawczego produkowano w latach 1981-1984. Samochód ten charakteryzował się wzmocnioną konstrukcją odporną na duże obciążenia. Było to auto, które wyposażono w napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona przy pomocy 5-biegowej manualnej przekładni. Silniki 1.8-2.5 litra (zakres ten obejmuje jednostki benzynowe i dieslowskie) zapewniały moc na poziomie 69-95 koni mechanicznych.


Fiat Ducato II był produkowany w latach 1994-2006. Zmieniono jego wygląd zewnętrzny, a do napędu na przednie koła dodano również napęd na obie osie. Samochód ten wyposażono również w 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegową przekładnię automatyczną. Dostępny był jeden silnik benzynowy 2.0 litra o mocy 109 koni mechanicznych oraz silniki dieslowskie o pojemności 1.9-2.8 litra oraz mocy 68-127 koni mechanicznych.


Trzecia generacja Fiata Ducato jest produkowana od 2006 roku. Pojazd ten posiada napęd na przednią oś oraz 5 i 6-biegową skrzynię manualną, a także 6-biegowy automat. W samochodzie stosowane są silniki diesla o pojemności 2.2-3.0 litra oraz mocy 100-157 koni mechanicznych.

Tagi: Fiat Ducato ogłoszenia, samochody Fiat Ducato, sprzedam Fiat Ducato, kupię Fiat Ducato, nie Fiat Ducato allegro, nie Fiat Ducato olx, nie Fiat Ducato otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt