Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

fiat barchetta ogłoszenia Samocholand.pl

fiat barchetta

Samochód marki Fiat Barchetta to nic innego jak pojazd sportowy produkowany jako 2-drzwiowy roadster w latach 1995-2005. Opisywany pojazd charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami, z których znane są auta biorące udział w wyścigach oraz rajdach samochodowych. Oczywiście w modelu tym wykorzystano wiele systemów i układów, które odpowiadają za zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. To z kolei sprawia, że auto zostało dopuszczone do normalnego ruchu drogowego. Opisywane auto charakteryzuje się małą, zwartą konstrukcją, więc nie posiada ono zbyt wiele miejsca dla kierowcy oraz pasażerów. Nie jest to auto rodzinne tylko samochód zaprojektowany z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie bardzo dynamicznego auta na krótkie i długie trasy.


Opisywany model Fiat Barchetta był produkowany jako 2-drzwiowy roadster. Samochód posiadał miejsce dla dwóch osób oraz zbiornik paliwa o pojemności 50 litrów. Masa własna tego pojazdu to poziom 1056 kilogramów, więc nie była ona wysoka i pozwalała na generowanie bardzo dobrych osiągów. W opisywanym samochodzie zastosowano napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona dzięki użyciu 5-biegowej skrzyni manualnej.


Fiat Barchetta był wyposażony tylko w jedną jednostkę napędową o pojemności 1.7 litra. Był to silnik benzynowy R4 z wtryskiem oraz 4 zaworami na cylinder. Generował on moc na poziomie 131 koni mechanicznych. Dzięki temu auto przyspieszało do 100 km/h w czasie 8,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna sięgała poziomu 200 km/h.

Tagi: Fiat Barchetta ogłoszenia, samochody Fiat Barchetta, sprzedam Fiat Barchetta, kupię Fiat Barchetta, nie Fiat Barchetta allegro, nie Fiat Barchetta olx, nie Fiat Barchetta otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt