Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

ferrari ff

Jaka jest historia marki ferrari ff?

Ferrari FF to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów sportowych. Prezentowany model charakteryzuje się nadwoziem typu grand tourer. Auto tego rodzaju jest przystosowane do jazdy na długich trasach. Oczywiście w pojeździe tego typu zastosowano nowoczesne rozwiązania zapewniające odpowiednie poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także osiągi charakterystyczne dla samochodów biorących udział w wyścigach. Oczywiście auta takie są przystosowane do jazdy w normalnym ruchu drogowym. Jest to pojazd posiadający 2 miejsca z możliwością dodania jeszcze 2 miejsc. Nie jest to więc pojazd rodzinny tylko auto dla ludzi, którzy cenią sobie bardzo dynamiczną jazdę.


Opisywany model Ferrari FF jest produkowany od 2011 roku jako 3-drzwiowe coupe. Pojazd charakteryzuje się niskim poziomem oporu powietrza, dzięki któremu jego osiągi są bardzo wysokie. Liczne elementy wyposażenia odpowiadają za zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Ferrari FF jest autem posiadającym napęd na tylną oś oraz na cztery koła. Napęd tylny włącza się automatycznie po wrzuceniu piątego biegu. Moc jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 7-biegowej, 2-sprzęgłowej skrzyni półautomatycznej. Jest to samochód wyposażony w jednostkę napędową V12 o pojemności 6.3 litra. Posiada on bezpośredni wtrysk paliwa oraz 4 zawory na cylinder. Opisywana jednostka napędowa jest bardzo mocna i generuje ona moc na poziomie 660 koni mechanicznych. Samochód z takim silnikiem przyspiesza do 100 km/h w czasie 3,7 sekund. Prędkość maksymalna rozwijana przez to auto stoi na poziomie 335 km/h.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ferrari ff?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Ferrari FF jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Ferrari FF
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt