Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

ferrari f430 ogłoszenia Samocholand.pl

ferrari f430

Samochód Ferrari F430 jest pojazdem mechanicznym należącym do grupy aut sportowych. Oznacza to, że model ten charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami znanymi z pojazdów biorących udział w wyścigach samochodowych. Oczywiście prezentowane auto posiada różne układy i systemy, które zwiększają poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu możliwe jest użytkowanie takich samochodów w normalnym ruchu drogowym. Jest to auto, które posiada miejsce dla kierowcy i jednego pasażera, więc pojazd ten nie może być używany jako samochód rodzinny. Samochód ten wyprodukowano z myślą o osobach ceniących sobie dynamiczną jazdę.


Prezentowany model Ferrari F430 jest samochodem produkowanym jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy kabriolet. W samochodzie tym dostępne są systemy ABS oraz ASR, a także opcjonalnie można zamówić klimatyzację. Są to elementy i układy, które wpływają nie tylko na zwiększenie komfortu jazdy, ale również poziomu jej bezpieczeństwa. Masa własna takiego auta to poziom 1350-1520 kg.


Opisywany pojazd Ferrari F430 jest samochodem wyposażonym w napęd na tylną oś. Moc jest na nią przenoszona przy pomocy 6-stopniowej skrzyni manualnej, a także 6-biegowej skrzyni sekwencyjnej F1. W wersjach wchodzących w skład opisywanego modelu zastosowano jednostki napędowe o pojemności 4.3 litra. Ich moc to poziom 490 lub 510 koni mechanicznych. Silniki takie rozwijają prędkość maksymalną pojazdu na poziomie 310-320 km/h. Samochód wyposażony w taki silnik jest w stanie rozpędzić się do 100 km/h w czasie 3.6-4.1 sekundy.

Tagi: Ferrari F430 ogłoszenia, samochody Ferrari F430, sprzedam Ferrari F430, kupię Ferrari F430, nie Ferrari F430 allegro, nie Ferrari F430 olx, nie Ferrari F430 otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt