Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

ferrari f12berlinetta ogłoszenia Samocholand.pl

ferrari f12berlinetta

Auto osobowe znane na rynku pod nazwą Ferrari F12berlinetta to pojazd mechaniczny o charakterze sportowym. Jest to typowy grand tourer czyli auto charakteryzujące się bardzo dobrymi osiągami znanymi z pojazdów wyścigowych. Nadaje się ono do użytkowania na bardzo długich trasach, które pokonuje w krótkim czasie i zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu dla osób, które się w nim znajdują. Opisywany pojazd zapewnia miejsce dla zaledwie dwóch osób, więc nie jest to auto rodzinne, tylko pojazd stworzony z myślą o ludziach, którzy lubią podróżować szybko i bezpiecznie.


Prezentowany samochód Ferrari F12berlinetta jest produkowany od 2012 roku jako 2-drzwiowe coupe. W pojeździe tym środek ciężkości jest osadzony nisko, a do produkcji wykorzystano wiele różnych stopów aluminium. Dzięki temu auto charakteryzuje się dużą sztywnością i solidnością przy jednoczesnym zmniejszeniu masy własnej auta. Konstrukcja tego samochodu jest bardzo aerodynamiczna i dzięki temu zapewnia jeszcze lepsze osiągi.


Model Ferrari F12berlinetta jest samochodem posiadającym napęd na tylną oś. Za przenoszenie na nią mocy odpowiada 7-biegowa, 2-sprzęgłowa skrzynia F1-DCT. Pojazd ten wyposażono w silnik o pojemności 6.3 litra, który generuje bardzo wysoką moc na poziomie 740 koni mechanicznych. Dzięki swojej jednostce napędowej oraz konstrukcji, samochód ten jest w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie 3,1 sekundy. Prędkość maksymalna takiego pojazdu to 340 km/h, a maksymalny moment obrotowy generowany przez jego silnik to 690 Nm przy 6000 obr/min.

Tagi: Ferrari F12berlinetta ogłoszenia, samochody Ferrari F12berlinetta, sprzedam Ferrari F12berlinetta, kupię Ferrari F12berlinetta, nie Ferrari F12berlinetta allegro, nie Ferrari F12berlinetta olx, nie Ferrari F12berlinetta otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt