Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

ferrari 599gtb

Jaka jest historia marki ferrari 599gtb?

Samochód marki Ferrari 599 GTB to sportowy grand tourer. Jest to więc pojazd charakteryzujący się bardzo dobrymi osiągami, które znacznie przewyższają osiągi generowane przez inne, klasyczne samochody o charakterze sportowym. Oczywiście w opisywanym samochodzie zastosowano wiele systemów i układów, które odpowiadają za poprawę poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu samochód ten jest w stanie radzić sobie bardzo dobrze na krótkich i długich dystansach w normalnym ruchu drogowym. Należy pamiętać, że samochód ten posiada mało miejsca, więc został stworzony z myślą o osobach, które nie mają dużej rodziny i którym zależy na bardzo dynamicznej jeździe.


Prezentowany model Ferrari 599 GTB był produkowany w latach 2006-2012 jako 2-drzwiowe coupe. Podstawowym kolorem dla opisywanego modelu jest oczywiście czerwony, ale dostępne były również wersje w kolorze żółtym, białym, brązowym, czarnym, itp. Dzięki licznym elementom wyposażenia jazda takim autem jest nie tylko dynamiczna, ale również bardzo bezpieczna i wygodna. Samochód ten jest w stanie uprzyjemnić nawet bardzo długie trasy.


W pojeździe znanym pod nazwą Ferrari 599 GTB zastosowano napęd na tylną oś. Moc jest na nią przenoszona przez manualną lub sekwencyjną skrzynię biegów F1. W obu przypadkach skrzynie posiadają 6 przełożeń. Jednostka napędowa, którą zastosowano w prezentowanym samochodzie to silnik o pojemności 6.0 litra. Jego moc to 620 koni mechanicznych, maksymalna prędkość to 333 km/h, a przyspieszenie do 100 km/h to czas zaledwie 3,6 sekundy.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ferrari 599gtb?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Ferrari 599GTB jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Ferrari 599GTB
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt