Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

ferrari 458 italia

Jaka jest historia marki ferrari 458 italia?

Samochód znany na rynku jako Ferrari 458 Italia jest pojazdem o charakterze sportowym. Oznacza to, że tak jak inne auta tej marki, samochód ten posiada bardzo dobre osiągi charakterystyczne dla aut startujących w wyścigach samochodowych. Oczywiście w tym modelu wykorzystano najwyższej jakości wyposażenie, którego głównym zadaniem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu jazdy na krótkich oraz długich dystansach. Oczywiście nie jest to auto rodzinne, ponieważ posiada ono tylko miejsce dla dwóch osób.


Opisywany model Ferrari 458 Italia był produkowany w latach 2009-2015. Auto tego rodzaju było wyposażone w różne elementy, takie jak system kontroli trakcji, reflektory LED, wloty powietrza z ruchomymi skrzydełkami znane z Formuły 1, światła tylne LED oraz wiele innych systemów i elementów odpowiadających za zapewnienie jak najwyższego poziomu dynamiki, bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Na dynamikę ma również wpływ aerodynamiczna konstrukcja tego auta i niski współczynnik oporu powietrza.


Ferrari 458 Italia to 2-drzwiowe coupe wyposażone w napęd na tylną oś. Moc jest na nią przenoszona przez półautomatyczną, sekwencyjną skrzynię biegów posiadającą 7 przełożeń. W pojeździe tym zastosowano silnik o pojemności 4.5 litra o mocy 570 koni mechanicznych. Jest to więc bardzo dynamiczna jednostka napędowa, która zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 3,5 sekundy. Dzięki swojej konstrukcji i silnikowi, prezentowany model jest w stanie rozwinąć maksymalną prędkość na poziomie 340 km/h.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ferrari 458 italia?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Ferrari 458 Italia jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Ferrari 458 Italia
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt