Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

dodge stealth ogłoszenia Samocholand.pl

dodge stealth

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Dodge Stealth jest autem sportowym zaliczanym do grona aut charakteryzujących się bardzo dużą mocą i potężnymi osiągami. Dzięki wykorzystaniu wielu systemów poprawiających komfort i bezpieczeństwo, samochody tego rodzaju mogą być użytkowane nie tylko podczas wyścigów, ale również można z nich korzystać w ruchu drogowym. Jest to więc auto przeznaczone dla bogatych użytkowników, którym zależy na wysokich osiągach samochodu.


W latach 1990-1993 produkowano pierwszą generację opisywanego samochodu Dodge Stealth. Był to samochód z napędem na przednią oś lub na cztery koła. Zastosowano w nim system regulacji spojlerów, dzięki któremu pojazd generował niski współczynnik oporu powietrza co przekładało się na jeszcze lepsze osiągi. Moc była przenoszona na napęd przez 4-biegowy automat lub 5-biegową skrzynię manualną, a zastosowane silniki generowały moc na poziomie 161-300 koni mechanicznych.


Druga generacja Dodge Stealth to lata 1994-1996. Pojazd ten posiadał zmienione przednie zderzaki oraz mniejsze, okrągłe lampy przeciwmgielne. Auto było wyposażone w poduszki powietrzne oraz klimatyzację. Posiadało ono również napęd na przód lub cztery koła, a do oferowanych skrzyń biegów z pierwszej generacji dodano 6 biegową przekładnię manualną. Silniki stosowane w tej wersji zapewniały moc 161-320 koni mechanicznych.


Ostatnia, trzecia generacja Dodge Stealth powstawała w latach 1997-2001. Samochód ten posiadał taki sam napęd i skrzynie biegów, jak w generacji drugiej. Auto charakteryzowało się delikatnie zmienionym wyglądem. Nadal stosowano w nim silniki o mocy 161-320 KM.

Tagi: Dodge Stealth ogłoszenia, samochody Dodge Stealth, sprzedam Dodge Stealth, kupię Dodge Stealth, nie Dodge Stealth allegro, nie Dodge Stealth olx, nie Dodge Stealth otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt