Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

dodge journey ogłoszenia Samocholand.pl

dodge journey

Dodge Journey to samochód sportowo użytkowy, czyli tak zwany SUV produkowany przez amerykański koncern Dodge od roku 2008. Prezentowany samochód jest dużym pojazdem, który charakteryzuje się przestronnym wnętrzem umożliwiającym przewożenie 5 osób. Dzięki takiej przestronności oraz bogatemu wyposażeniu, samochód zapewnia komfortową jazdę nawet na długich trasach. Oczywiście auto może spełniać zadania pojazdu rodzinnego, a także będzie z pewnością zadowalać miłośników dynamicznej jazdy oraz jazdy terenowej.


Oczywiście najważniejszą cechą Dodge Journey jest wzmocniona konstrukcja oraz spory prześwit przystosowany do jazdy po drogach polnych i innych trasach w terenie o umiarkowanym stopniu trudności. W 2010 roku zdecydowano się na modernizację obejmującą zmianę elementów, takich jak grill, zderzak, reflektory LED, klapa bagażnika oraz deska rozdzielcza. Bardzo ważne jest również wyposażenie zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Dodge Journey to 5-drzwiowy SUV wyposażony w napęd na przednią lub obie osie. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych lub 4 i 6-biegowych automatów. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to są one dostępne w wersji 2.4, 2.7 oraz 3.5 litra. Generują one moc na poziomie 175, 185 oraz 238 koni mechanicznych. Dostępna jest również dieslowska jednostka napędowa o pojemności 2.0 litra, która zapewnia moc na poziomie 140 koni mechanicznych. Oznacza to, że z takiej oferty silnikowej mogą korzystać użytkownicy preferujący bardziej dynamiczny lub bardziej oszczędny charakter pojazdu.

Tagi: Dodge Journey ogłoszenia, samochody Dodge Journey, sprzedam Dodge Journey, kupię Dodge Journey, nie Dodge Journey allegro, nie Dodge Journey olx, nie Dodge Journey otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt