Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

dodge intrepid ogłoszenia Samocholand.pl

dodge intrepid

Samochód o nazwie Dodge Intrepid to pojazd zaliczany do klasy samochodów premium. Nie jest to co prawda pojazd luksusowy, ale jego wyposażenie oraz osiągi są znacznie lepsze w porównaniu z klasycznymi autami klasy średniej. Prezentowany model jest więc samochodem charakteryzującym się przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie nawet 5 osób. Kierowca oraz wszyscy pasażerowie mogą cieszyć się komfortem oraz umilać sobie jazdę dzięki bogatemu wyposażeniu auta. Ważne jest również to, że opisywany samochód zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy. Może on więc służyć osobom, które poszukują dobrego auta rodzinnego.


Pierwszą generację modelu Dodge Interpid produkowano w latach 1993-1997. Był to 4-drzwiowy sedan z napędem na przednią oś. Za przenoszenie mocy silnika na tą oś odpowiadała 4-biegowa skrzynia automatyczna. Samochód był zbudowany na platformie Chrysler LH. Posiadał on bogate wyposażenie poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Oferowane były dwie wersje silnikowe obejmujące jednostki napędowe o pojemności 3.3 i 3.5 litra. Wersja 3.3 zapewniała moc 155 KM, natomiast silnik 3.5 litra charakteryzował się o wiele wyższą mocą na poziomie 217 KM.


Druga generacja Dodge Intrepid była produkowana od 1998 do 2004 roku. Model ten był również 4-drzwiowym sedanem z napędem na przednie koła. Posiadał on także 4-biegową skrzynię automatyczną. Jeśli chodzi o wygląd to auto nie różniło się za bardzo od generacji pierwszej. Najważniejsze zmiany obejmowały silniki. Zrezygnowano bowiem z pojemności 3.3 litra. Oferta obejmowała jednostki o pojemności 2.7, 3.2 oraz 3.5 litra (4 wersje o pojemności 3.5). Moc tych silników to zakres 200-250 koni mechanicznych.

Tagi: Dodge Intrepid ogłoszenia, samochody Dodge Intrepid, sprzedam Dodge Intrepid, kupię Dodge Intrepid, nie Dodge Intrepid allegro, nie Dodge Intrepid olx, nie Dodge Intrepid otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt